Szoftver kérések!

Utoljára frissült 2 hónapja
Kori Beküldte 4 éve
Itt kérhetsz bármilyen programot! Lehet ingyenes és fizetős is! Teljesen mindegy!
Amennyiben módunkban áll teljesítjük! :)
Szerkesztette: Driv3r - 16.07.13
jani329 Beküldte 4 éve
Üdv! Gépemet most telepítettem újra és valamikor innen találtam meg az eset kódokat közlő (Pc word-os ujság ) oldalának az elérhetőségét ha fenn van is még én most nem találom segítsetek ebben ha lehetséges Köszi
brutux30 Beküldte 3 éve
Win7-hez olyan program kellene ami ki írja a belépési jelszót
mikcip Beküldte 2 éve
Olyan programot szeretnék, amely kijavítja a (jpg, bmp, npg stb.) képek sérüléseit, amely sérülések miatt azokat nem is lehet azt megnyitni. Olyan sérülésekről van szó, amelyek akkor keletkeztek, amikor a véletlenül letörölt képeket visszahoztam egy ilyen célú programmal (pld.: Recuva, törölt fájl visszaállító, de már nem emlékszem egy másikra: valami Back).
Találtam a Hálón egy két ilyen célú programot, sajnos azok egyáltalán nem vezettek eredményre.
Vannak CorelDraw állományaim is, amelyek visszahozás után sérültek - nem lehet azokat megnyitni - jó volna azokhoz is egy javító program.
Előre is köszönöm (akkor is, ha sikerül találni ilyeneket, ha nem...)
martin05 Beküldte 2 éve
hozzászólás törölve
Szerkesztette: martin05 - 17.01.20
Laci09 Beküldte 2 éve

Idézet

brutux30 írta:

Nincs ilyen program!
p1.picsto.re/3DktI.png kephost.com/images/2017/08/05/szoftvercentrum.png
Hogyan töltsük le: Mega, Uptobox, Uploaded, Turbobit…: http://oprend.hu/infusions/forum/view...ad_id=2382
Teljes verziós szoftverek | Teljes verziós játékok
Szoftver kérések! | Játék kérések! Vagy Például Adminisztrátoroknak Privátban.
Laci09 Beküldte 2 éve

Idézet

mikcip írta:

Olyan programot szeretnék, amely kijavítja a (jpg, bmp, npg stb.) képek sérüléseit, amely sérülések miatt azokat nem is lehet azt megnyitni. Olyan sérülésekről van szó, amelyek akkor keletkeztek, amikor a véletlenül letörölt képeket visszahoztam egy ilyen célú programmal (pld.: Recuva, törölt fájl visszaállító, de már nem emlékszem egy másikra: valami Back).
Találtam a Hálón egy két ilyen célú programot, sajnos azok egyáltalán nem vezettek eredményre.
Vannak CorelDraw állományaim is, amelyek visszahozás után sérültek - nem lehet azokat megnyitni - jó volna azokhoz is egy javító program.
Előre is köszönöm (akkor is, ha sikerül találni ilyeneket, ha nem...)

Talán a File Repair program vagy hasonló.
p1.picsto.re/3DktI.png kephost.com/images/2017/08/05/szoftvercentrum.png
Hogyan töltsük le: Mega, Uptobox, Uploaded, Turbobit…: http://oprend.hu/infusions/forum/view...ad_id=2382
Teljes verziós szoftverek | Teljes verziós játékok
Szoftver kérések! | Játék kérések! Vagy Például Adminisztrátoroknak Privátban.
Szerkesztette: Laci09 - 15.09.05
DarkZer0 Beküldte 2 éve

Idézet

Laci09 írta:

Idézet

brutux30 írta:

Nincs ilyen program!

De Linux van :] Grin
YLi Beküldte 2 éve
Sziasztok!
Egy Lenovo G50-30-as laptop van nálam amire mint kiderült egy Windows 8.1 Bing 64bit HUN volt telepítve. Ami le lett törölve. Én szeretném visszarakni, de sehol nem találok magyar iso-t. Nagyon megköszönném, ha valakinek lenne a spájzban és megosztaná velem.
bene Beküldte 1 éve
Sziasztok!

Androidos mobilra keresek olyan friss (úgy értem 2015/16-os verziós) iGo-t, ami teljes Európa térképet tartalmaz.

Köszi előre is! Grin
Bene
-Horváth Bence-
DarkZer0 Beküldte 1 éve

Idézet

bene írta:

Sziasztok!

Androidos mobilra keresek olyan friss (úgy értem 2015/16-os verziós) iGo-t, ami teljes Európa térképet tartalmaz.

Köszi előre is! Grin
Bene

Hali!
Megnézem neked, és ha találok, küldöm..
Zsombi33 Beküldte 11 hónapja
Elechtronikai tervező programokkal is dolgozom , mint például a Dip Trace
Rejtett tartalom:

Egy hasonlót szeretnék tudásra de fontos a magyarítás vagy nyelv ! Mert ezeknél az alap angol semmit nem ér , több a rövidítés szakszó mint az átlag pc területen . Az említett program is megfelelő de több klaszteres nyák lemezeken végez tervezést , automatikus kiforgatást tervrajzból . Nekem egy ehhez megfelelő tudású kéne , ami egyoldalas nyákkal is dolgozik tervez ! Előre is köszönöm ! :)
Rejtett tartalom:
i.imgur.com/RJtRYg4.jpgi.imgur.com/ioUFLlz.jpgi.imgur.com/3rGz7YA.jpg
Ingyenes vagy gyógyított lenne az igazi ! :)
Szerkesztette: Zsombi33 - 16.09.10
bazsy Beküldte 11 hónapja
YLi
Telepítsd az angolt, és töltsd le rá a magyar nyelvet.
Szerkesztette: bazsy - 16.09.14
stefi1969 Beküldte 8 hónapja
Üdv!
egy olyan programot keresek amely megkeresi a számitógépen lévő azonos és hasonló video fájlokat. Az azonos fájlok megkeresése nem gond de a hasonló video fájlok megkeresésére eddig csak egyetlen programot találtam, a Video Comparer programot amit innen érhetek el: http://www.video-comparer.com/
Ez a program tökéletes lenne de sajnos fizetős és a próbaverziója csak kimutatja a hasonló video fájlokat de a nevét és a helyét nem irja ki. Jó lenne valamilyen ingyenes alternativa vagy egy időkorlátos de teljes körű hasonló program.
gabesz1 Beküldte 8 hónapja
Próbáld ki ezeket, talán sikerrel jársz. Igaz ezek az 1.05 verzió gyógyítások, és nem a legújabb 1.06-é..Smile
Nem próbáltam, figyelj az egyéb dolgokra is!!!
A tartalom megtekintéséhez bejelentkezés, vagy regisztráció szükséges.
valid.x86.fr/cache/banner/qz1a00-6.png
Szerkesztette: gabesz1 - 16.12.18
g0302 Beküldte 8 hónapja
bene
Bocsi,már nem aktuális gondolom. Nem néztem a kérés időpontját. Shy
Szerkesztette: g0302 - 16.12.23
Zsombi33 Beküldte 6 hónapja
Nekem egy olyan Speakboard felolvasószoftver kéne ami nem jár le 16 nap alatt .
Eddig volt is patch + 2 reg fájl mellette . Ez végtelenítette , de most hiába raknám fel akinek kell , mintha a törés vagy a reg fájlok belső dátumára nem hallgatna többé . 16 nap után így is lejár . Valaki nem tud egy működő buherált változatot W10x64-re ? Smile Más hasonló szoftver szóba sem jöhet , gépies hangjuk vagy korlátozott tudásuk miatt .
Előre is köszönöm ! Smile
Rejtett tartalom:

Eddig ez működött jól , amíg mostanában meg nem gondolta magát !
Szerkesztette: Zsombi33 - 17.02.05
Skynet Beküldte 6 hónapja
Ezt találtam. Gondolom a csatolt két .reg fálj ugyanezt csinálta neked is, amit a módosítás. Csak azért érdekes, mert ez 2011-es poszt és 2020-ig tolja az érvényességet, ha turkálsz egy kicsit a registryben, közt. Próbáld ki, hátha.

1)Virtuális meghajtóba megnyitni az iso fájlt.
2)Telepítés, a végén kivenni a pipákat, tilos megnyitni.
3)Frissítést telepíteni 1.0.0.10
4)W7 és Vista felhasználóknak!!!!!!
Az asztalon a parancsikonján jobb klikk majd tulajdonságok, ott kompabilitás és kiválasztod az XPSP2-öt és a rendszergazda jogot alul.
Indítsd el a programot, ha 14 nap próbaidőt látsz minden rendben, zárd be a programot.
5)Futtatás: regedit, enter, majd a szerkesztés menü alól előveszed a keresőt.
6)Bemásolod a következő fájlnevet: 6C547B32-D6DF-4D51-A9EF-187BD459ED8F
7)Az alapértelmezett bejegyzésen dupla klikk, és ilyenre módosítod a dátum utolsó számjegyét, vagyis 2020-ra. A dátum elejét nem bántod, az a telepítés napját mutatja. Nálam ilyen a módosított dátum: 11-16-2011-11-16-2020
8)A keresővel megkeresteted a következő mappanevet: F9CE916E-21E8-4DF3-B048-A84D4131D495
9)Az 1.0.0.8 bejegyzésen dupla klikk, és a 6) pont szerint módosítod.
Ezzel kész a regedit szerkesztése.
Most kinyitod a telepítési mappát és az activate.exe kiterjesztést át kell nevezni, vagy egy betűt kitörölsz, activate.ex és mented.
10) Restartolod a gépet.

Forrás: https://sg.hu/forum/tema/1118658734
Szerkesztette: Skynet - 17.02.05
Köszi !
De sajnos ugyan az , ha megnyitom a reg fájlt a dátum szerkeszthető , de ezt nem értem miért de figyelembe sem veszi !
Mewaline Beküldte 6 hónapja
Üdv!
Ezt használd!

SpeakBoard v1.0.0.10 portable

Letöltés:

Rejtett tartalom:
http://www97.zippyshare.com/v/G98I61ZL/file.html

Üdv.
Szia ! Smile
( Én még látok ! Smile )
Ez nem működik W10-en csak a tálca ikon van hogy fut ( egy része ) , de ezt tudod ha teszteled vagy olvasod !Smile
Mindegy a szándék a lényeg , az pedig megvolt köszi ! Smile
Nem kell több felrakom neki vissza a W7-et ( ismerem ) mert ez csak arra jó de ott korlátlan !
Van akinek ilyen apróság miatt kell feladni a tízest , hogy az egész országnak sem gyártottak gyengénlátóknak robothangmentes szövegfelolvasót . Se magyar nanrátort , ezért biztos hogy a magyar cortana is álom marad sajnos . Smile

Még az S3google translator olvas fel emberi hangon , böngészőből . De az txt pdf fájlokkal nem foglalkozik ! Sad
Neki meg sajnos lényeges , számára olyan szöveges fájlba egy könyv , mint pl nekünk a mozi .

Még egyszer köszönet , hogy megpróbáltad !!!
Szerkesztette: Zsombi33 - 17.02.06
Skynet Beküldte 6 hónapja
Próbáltuk ez rámutatással megy , és iszonyat robot . Smile
Rejtett tartalom:
i.imgur.com/VH37co1.jpg
Juxtapoz Beküldte 6 hónapja
üdv!

GlassWire Free Firewall programhoz létezik serial ami megosztható?
köszi
Smile

www.glasswire.com/images/feature_image_remote_monitoring.png
Heart Heart i.imgur.com/LnenxTp.png Heart Heart
Szerkesztette: Juxtapoz - 17.02.20
GlassWire Pro v1.1.39 Beta + okosítás ( nem kulcs ) . Smile Ha erre gondoltál ?
Rejtett tartalom:
Kicsit macerás de lejön !
Szerkesztette: Zsombi33 - 17.02.20
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumban.
Te nem tudsz témát indítani a fórumban.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a társalgáshoz.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumban.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumba.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumból.
Oldalunk sütiket használ a megfelelő működéshez. Az oldalon történő böngészéssel ön elfogadja a sütik használatát.