Szoftver kérések!

Utolsó módosítás 4 hó
KoriBeküldve 4 év
Itt kérhetsz bármilyen programot! Lehet ingyenes és fizetős is! Teljesen mindegy!
Amennyiben módunkban áll teljesítjük! Smile
jani329Beküldve 4 év
Üdv! Gépemet most telepítettem újra és valamikor innen találtam meg az eset kódokat közlő (Pc word-os ujság ) oldalának az elérhetőségét ha fenn van is még én most nem találom segítsetek ebben ha lehetséges Köszi
brutux30Beküldve 3 év
Win7-hez olyan program kellene ami ki írja a belépési jelszót
mikcipBeküldve 3 év
Olyan programot szeretnék, amely kijavítja a (jpg, bmp, npg stb.) képek sérüléseit, amely sérülések miatt azokat nem is lehet azt megnyitni. Olyan sérülésekről van szó, amelyek akkor keletkeztek, amikor a véletlenül letörölt képeket visszahoztam egy ilyen célú programmal (pld.: Recuva, törölt fájl visszaállító, de már nem emlékszem egy másikra: valami Back).
Találtam a Hálón egy két ilyen célú programot, sajnos azok egyáltalán nem vezettek eredményre.
Vannak CorelDraw állományaim is, amelyek visszahozás után sérültek - nem lehet azokat megnyitni - jó volna azokhoz is egy javító program.
Előre is köszönöm (akkor is, ha sikerül találni ilyeneket, ha nem...)
martin05Beküldve 2 év
hozzászólás törölve
Laci09Beküldve 2 év

Idézet

brutux30 írta:

Nincs ilyen program!
Laci09Beküldve 2 év

Idézet

mikcip írta:

Olyan programot szeretnék, amely kijavítja a (jpg, bmp, npg stb.) képek sérüléseit, amely sérülések miatt azokat nem is lehet azt megnyitni. Olyan sérülésekről van szó, amelyek akkor keletkeztek, amikor a véletlenül letörölt képeket visszahoztam egy ilyen célú programmal (pld.: Recuva, törölt fájl visszaállító, de már nem emlékszem egy másikra: valami Back).
Találtam a Hálón egy két ilyen célú programot, sajnos azok egyáltalán nem vezettek eredményre.
Vannak CorelDraw állományaim is, amelyek visszahozás után sérültek - nem lehet azokat megnyitni - jó volna azokhoz is egy javító program.
Előre is köszönöm (akkor is, ha sikerül találni ilyeneket, ha nem...)

Talán a File Repair program vagy hasonló.
p1.picsto.re/3DktI.png kephost.com/../../images/2017/08/05/szoftvercentrum.png

Hogyan töltsük le: Mega, Uptobox, Uploaded, Turbobit…: http://oprend.hu/infusions/forum/view...ad_id=2382
Teljes verziós szoftverek | Teljes verziós játékok
Szoftver kérések! | Játék kérések! Vagy Például Adminisztrátoroknak Privátban.
DarkZer0Beküldve 2 év

Idézet

Laci09 írta:

Idézet

brutux30 írta:

Nincs ilyen program!

De Linux van :] :D
YLiBeküldve 2 év
Sziasztok!
Egy Lenovo G50-30-as laptop van nálam amire mint kiderült egy Windows 8.1 Bing 64bit HUN volt telepítve. Ami le lett törölve. Én szeretném visszarakni, de sehol nem találok magyar iso-t. Nagyon megköszönném, ha valakinek lenne a spájzban és megosztaná velem.
beneBeküldve 1 év
Sziasztok!

Androidos mobilra keresek olyan friss (úgy értem 2015/16-os verziós) iGo-t, ami teljes Európa térképet tartalmaz.

Köszi előre is! :D
Bene
-Horváth Bence-
DarkZer0Beküldve 1 év

Idézet

bene írta:

Sziasztok!

Androidos mobilra keresek olyan friss (úgy értem 2015/16-os verziós) iGo-t, ami teljes Európa térképet tartalmaz.

Köszi előre is! :D
Bene

Hali!
Megnézem neked, és ha találok, küldöm..
Zsombi33Beküldve 1 év
Elechtronikai tervező programokkal is dolgozom , mint például a Dip Trace
Rejtett tartalom:

Egy hasonlót szeretnék tudásra de fontos a magyarítás vagy nyelv ! Mert ezeknél az alap angol semmit nem ér , több a rövidítés szakszó mint az átlag pc területen . Az említett program is megfelelő de több klaszteres nyák lemezeken végez tervezést , automatikus kiforgatást tervrajzból . Nekem egy ehhez megfelelő tudású kéne , ami egyoldalas nyákkal is dolgozik tervez ! Előre is köszönöm ! Smile
Rejtett tartalom:
i.imgur.com/RJtRYg4.jpgi.imgur.com/ioUFLlz.jpgi.imgur.com/3rGz7YA.jpg
Ingyenes vagy gyógyított lenne az igazi ! Smile
bazsyBeküldve 1 év
YLi
Telepítsd az angolt, és töltsd le rá a magyar nyelvet.
stefi1969Beküldve 10 hó
Üdv!
egy olyan programot keresek amely megkeresi a számitógépen lévő azonos és hasonló video fájlokat. Az azonos fájlok megkeresése nem gond de a hasonló video fájlok megkeresésére eddig csak egyetlen programot találtam, a Video Comparer programot amit innen érhetek el: http://www.video-comparer.com/
Ez a program tökéletes lenne de sajnos fizetős és a próbaverziója csak kimutatja a hasonló video fájlokat de a nevét és a helyét nem irja ki. Jó lenne valamilyen ingyenes alternativa vagy egy időkorlátos de teljes körű hasonló program.
gabesz1Beküldve 10 hó
Próbáld ki ezeket, talán sikerrel jársz. Igaz ezek az 1.05 verzió gyógyítások, és nem a legújabb 1.06-é..:)
Nem próbáltam, figyelj az egyéb dolgokra is!!!
A tartalom megtekintéséhez bejelentkezés, vagy regisztráció szükséges.
g0302Beküldve 10 hó
bene
Bocsi,már nem aktuális gondolom. Nem néztem a kérés időpontját. :$
Zsombi33Beküldve 8 hó
Nekem egy olyan Speakboard felolvasószoftver kéne ami nem jár le 16 nap alatt .
Eddig volt is patch + 2 reg fájl mellette . Ez végtelenítette , de most hiába raknám fel akinek kell , mintha a törés vagy a reg fájlok belső dátumára nem hallgatna többé . 16 nap után így is lejár . Valaki nem tud egy működő buherált változatot W10x64-re ? :) Más hasonló szoftver szóba sem jöhet , gépies hangjuk vagy korlátozott tudásuk miatt .
Előre is köszönöm ! :)
Rejtett tartalom:

Eddig ez működött jól , amíg mostanában meg nem gondolta magát !
SkynetBeküldve 8 hó
Ezt találtam. Gondolom a csatolt két .reg fálj ugyanezt csinálta neked is, amit a módosítás. Csak azért érdekes, mert ez 2011-es poszt és 2020-ig tolja az érvényességet, ha turkálsz egy kicsit a registryben, közt. Próbáld ki, hátha.

1)Virtuális meghajtóba megnyitni az iso fájlt.
2)Telepítés, a végén kivenni a pipákat, tilos megnyitni.
3)Frissítést telepíteni 1.0.0.10
4)W7 és Vista felhasználóknak!!!!!!
Az asztalon a parancsikonján jobb klikk majd tulajdonságok, ott kompabilitás és kiválasztod az XPSP2-öt és a rendszergazda jogot alul.
Indítsd el a programot, ha 14 nap próbaidőt látsz minden rendben, zárd be a programot.
5)Futtatás: regedit, enter, majd a szerkesztés menü alól előveszed a keresőt.
6)Bemásolod a következő fájlnevet: 6C547B32-D6DF-4D51-A9EF-187BD459ED8F
7)Az alapértelmezett bejegyzésen dupla klikk, és ilyenre módosítod a dátum utolsó számjegyét, vagyis 2020-ra. A dátum elejét nem bántod, az a telepítés napját mutatja. Nálam ilyen a módosított dátum: 11-16-2011-11-16-2020
8)A keresővel megkeresteted a következő mappanevet: F9CE916E-21E8-4DF3-B048-A84D4131D495
9)Az 1.0.0.8 bejegyzésen dupla klikk, és a 6) pont szerint módosítod.
Ezzel kész a regedit szerkesztése.
Most kinyitod a telepítési mappát és az activate.exe kiterjesztést át kell nevezni, vagy egy betűt kitörölsz, activate.ex és mented.
10) Restartolod a gépet.

Forrás: https://sg.hu/forum/tema/1118658734
Zsombi33Beküldve 8 hó
Köszi !
De sajnos ugyan az , ha megnyitom a reg fájlt a dátum szerkeszthető , de ezt nem értem miért de figyelembe sem veszi !
MewalineBeküldve 8 hó
Üdv!
Ezt használd!

SpeakBoard v1.0.0.10 portable

Letöltés:

Rejtett tartalom:
http://www97.zippyshare.com/v/G98I61ZL/file.html

Üdv.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Adminisztrátor
Mint minden weboldal, úgy az OPREND.hu is sütiket használ a megfelelő működéshez. További információ

Online tagok: 1

bandi1969

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!