Új megjelenés

Utoljára frissült 30 napja

Szavazás : Melyik megjelenést szereted jobban?

Különálló panelek (jelenlegi, Polygon téma)19 %
    Egységesített panelek (Flatty)38 %
    Mindegy44 %
Driv3r Beküldte 2 éve
Minimális átalakításokat tervezek a megjelenésben (ismét), bár most nem fogok egy teljesen új témát/sablont készíteni. Az átalakítások főképp a felső navigációt érintenék, és talán a felhasználói menüt.

A másik nagyobb rész a panelek megjelenést illeti, vagyis legyenek különállóak, vagy mint például a Flatty témában legyen az egész egyben. Az új témával ugyanis meg szeretném szünteti a másikat, vagyis innentől kezdve csak egy megjelenés lenne. Erről lehet is szavazni.

További tippeket és javaslatokat itt fel lehet vetni, például, hogy még mi változzon. Lehet ez akár színösszeállítás, betűméret, háttér, vagy bármilyen grafikus elem.

Túl sok munkát most ebbe nem szeretnék fektetni, így túl vad elképzeléseket ne írjatok. Smile
gabesz1 Beküldte 2 éve
Szerintem a Privát üzenetek megjelenésén kéne módosítani, hogy feltűnőbb, jobban észrevehető legyen.
valid.x86.fr/cache/banner/pss2tt-6.png
Lali Beküldte 2 éve
Az én véleményem, hogy legyen az oldal paneljai egyesítve, és Jobb PM-et értesítő ...
valid.x86.fr/cache/banner/lpw3nc-2.png
Gabi93 Beküldte 2 éve
Én szerintem a Privát üzeneten újítani.
Zsombi33 Beküldte 1 éve
Szerintem a segítség menüben , nem lenne rossz a képfeltöltés opció megjelenése .
Mivel tanácsokat megoldásokat , néha egyszerűbb egy schreenshot segítségével illusztrálni !Smile
És ha időd engedné , egy új vagy bővített smile készlet is jót tenne az üzenőfalnak !
Szerkesztette: Zsombi33 - 16.03.13
erika823 Beküldte 2 hónapja
Sziasztok!

Sajnos, csak most találtam rá az oldalatokra. Teljesen véletlen.
Nem az oldal tartalma miatt regisztráltam be, bár találtam jó dolgokat, hanem mert 10 éve foglalkozom php-fusionnal, de ilyen profin, esztétikusan felépített oldallal még nem találkoztam.
A theme fejlesztése nagyon tetszik!

Csak gratulálni tudok hozzá! LOL
ViZo Beküldte 30 napja
Sziasztok!

Csatlakozom erika823 véleményéhez, fél mondatban találóan leírt mindent: "profin, esztétikusan felépített oldal".

Bár én csak amatőr vagyok PHP Fusion téren, de ez az oldal tényleg nagyon jó.
Persze tartalom szempontjából is sok az érdekesség de maga a megjelenés tűnt fel rögtön mikor először idekeveredtem.
Szerencsére nem csicsa-micsa mint sok modern-nek mondott újkori design oldal.

Itt minden a tartalom megjelenítésének van alárendelve de a célszerűség mellett ránézni is jó.
Jól olvasható, jól rendezett, jól használható.

Szép munka, irigylem... :-)
Szerkesztette: ViZo - 17.04.23
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumban.
Te nem tudsz témát indítani a fórumban.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a társalgáshoz.
Te nem tudsz szavazást módosítani a fórumban.
Te nem tudsz szavazni a fórumban.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumba.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumból.
Oldalunk sütiket használ a megfelelő működéshez. Az oldalon történő böngészéssel ön elfogadja a sütik használatát.