CAB és MSU frissítések telepítése egy kattintással

Utoljára frissült 7 napja
lacko9691 Beküldte 6 hónapja
https://www.windowsnews.nl/easy-way-t...s-updates/
Letöltjük , megnyitjuk és egyesítjük. Hozzáadódik a beállítás jegyzékhez és egy kattintással tudjuk a CAB és MSU frissítéseket telepíteni egyszerűen. SmileThumbs up
Nem általánosan jelenik meg a menüben, hanem a CAB fájl megnyitásakor csak.Thumbs up
Szép napot mindenkinekSmile
Szerkesztette: lacko9691 - 17.01.05
Maszi65 Beküldte 6 hónapja
Szia!
Sajnos nem sikerült, pedig a gépet újraindítottam, elvettem a winrar társítását is. Nem jelent meg a menüben, amikor a .cab fájlra jobb klikkeltem.
Parancssoros módszernél maradok, azzal nekem bevált.
A menüben ott van de csak a CAB jobb gombos megnyitásánál látod és arra kattintasz, onnantól automatikusan telepíti.Smile
Nem kell semmivel társítani !
Szerkesztette: lacko9691 - 17.01.08
Zsombi33 Beküldte 6 hónapja
Ketten is teszteltük , mert jó lenne a parancsnál egyszerűbb !
Nem szívesen mondom ezt de xy felhasználóval , mindketten arra jutottunk hogy használhatatlan , így már hárman . Smile
Pedig örültünk volna ha beválik , de ez szerintem igencsak körülmény (Win beállítás függő engedély stb ) ez sajna nem váltja a parancssort ami biztosan fut . De ha valaki hozzáadna a reg tartamához pár sort , lehet hogy már minden körülménynél jól menne !Shy
Ez végül is egy context menü bővítés lenne csak .
Szerkesztette: Zsombi33 - 17.01.08
Nálam egy mozdulatra viszi megnyitáskor, minkét gépet pakkra megcsinálta, csak asztalra mentettem a CAB-fájlt és már indult is.Smile
Szerkesztette: lacko9691 - 17.01.08
Hát tesztelni nem lehet, ha elindítod, felnyílik a CMD ablak és onnantól nincs visszalépés, végbemegy a frissítés.Wink
g0302 Beküldte 6 hónapja
Nálam sem ment csak a Parancssori megoldás.
dism /online /add-package /packagepath:"D:\Downloads\windows10.0-kb3209835-x64_537e667c77164d6918e862343237f2516135f4fd.cab"
lacko9691 Beküldte 8 napja
Még ma is tökéletes !Smile
vgyula12 Beküldte 7 napja
Nekem is működik rendesen....Smile
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumban.
Te nem tudsz témát indítani a fórumban.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a társalgáshoz.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumban.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumba.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumból.
Oldalunk sütiket használ a megfelelő működéshez. Az oldalon történő böngészéssel ön elfogadja a sütik használatát.