CAB és MSU frissítések telepítése egy kattintással

Utolsó módosítás 2 hó
lacko9691Beküldve 9 hó
https://www.windowsnews.nl/easy-way-t...s-updates/
Letöltjük , megnyitjuk és egyesítjük. Hozzáadódik a beállítás jegyzékhez és egy kattintással tudjuk a CAB és MSU frissítéseket telepíteni egyszerűen. :)(Y)
Nem általánosan jelenik meg a menüben, hanem a CAB fájl megnyitásakor csak.(Y)
Szép napot mindenkinekSmile
Maszi65Beküldve 9 hó
Szia!
Sajnos nem sikerült, pedig a gépet újraindítottam, elvettem a winrar társítását is. Nem jelent meg a menüben, amikor a .cab fájlra jobb klikkeltem.
Parancssoros módszernél maradok, azzal nekem bevált.
lacko9691Beküldve 9 hó
A menüben ott van de csak a CAB jobb gombos megnyitásánál látod és arra kattintasz, onnantól automatikusan telepíti.:)
Nem kell semmivel társítani !
Zsombi33Beküldve 9 hó
Ketten is teszteltük , mert jó lenne a parancsnál egyszerűbb !
Nem szívesen mondom ezt de xy felhasználóval , mindketten arra jutottunk hogy használhatatlan , így már hárman . :)
Pedig örültünk volna ha beválik , de ez szerintem igencsak körülmény (Win beállítás függő engedély stb ) ez sajna nem váltja a parancssort ami biztosan fut . De ha valaki hozzáadna a reg tartamához pár sort , lehet hogy már minden körülménynél jól menne !:$
Ez végül is egy context menü bővítés lenne csak .
lacko9691Beküldve 9 hó
Nálam egy mozdulatra viszi megnyitáskor, minkét gépet pakkra megcsinálta, csak asztalra mentettem a CAB-fájlt és már indult is.:)
lacko9691Beküldve 9 hó
Hát tesztelni nem lehet, ha elindítod, felnyílik a CMD ablak és onnantól nincs visszalépés, végbemegy a frissítés.;)
g0302Beküldve 8 hó
Nálam sem ment csak a Parancssori megoldás.
dism /online /add-package /packagepath:"D:\Downloads\windows10.0-kb3209835-x64_537e667c77164d6918e862343237f2516135f4fd.cab"
lacko9691Beküldve 2 hó
Még ma is tökéletes !:)
vgyula12Beküldve 2 hó
Nekem is működik rendesen....:)
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Adminisztrátor
Mint minden weboldal, úgy az OPREND.hu is sütiket használ a megfelelő működéshez. További információ
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!