Windows Embedded POSReady 7

Utoljára frissült 3 hónapja
Ojenco Beküldte 3 hónapja
Üdvözletem.

Szeretnék megosztani veletek egy személyes tapasztalatot. Ezen a Windows kiadáson a következőt tapasztaltam. Először is a Windows Embedded oldalán ingyenes regisztrálást követően, hozzá juthatunk különböző Windows kiadásokhoz.
A kiválasztott Windows mellé kapunk egy 180 napos termék kulcsot. Tehát ezután, a már feltelepitett lemezt ezzel beaktiváljuk.
Kipróbáltam sokak által ismert parancssort ami a Vista óta jelen van az összes Windows kiadáson, SLMGR – parancs sorok.

data.pixiz.com/output/user/store/f/e/1/a/c508cae6c2da47d82735b8d2990ca1ef.jpg
Vártam egy napot aztán vissza alítottam a számlálót.
slmgr -upk majd újra indít. fekete kép.
Majd slmgr -rearm . Érdekesség, hogy nem reagált rá, de aztán a 180 – kulcsot újra aktiváltam.

data.pixiz.com/output/user/store/e/2/4/b/18c2708564b609929ca16ec5d6f7b42e.jpg
Ezután már újra aktiválta a 180 napot. Mondanom se kell, hogy ezt 4- szer lehet megismételni. Illetve regisztrációs bejegyzés módosítással, további 8 alkalommal. Ami még ehhez hozzá jön, hogy az összes
Embedded és a TEchnet oldaláról letöltött kiadásokon érvényes, ha a kulcs 3 hónaposakkor is . Ez utóbbit magam nem teszteltem. Ha valaki ismerte az jó én nem. Ez egy ingyenes legális alternatíva.

4*180 nap. Smile
Szerkesztette: Driv3r - 17.05.17
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumban.
Te nem tudsz témát indítani a fórumban.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a társalgáshoz.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumban.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumba.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumból.
Oldalunk sütiket használ a megfelelő működéshez. Az oldalon történő böngészéssel ön elfogadja a sütik használatát.