Bugok

Utoljára frissült 3 hónapja
Anonim felhasználó Beküldte 4 éve
Itt lehet az oldal bugjairól beszélni.
Szerkesztette: Driv3r - 16.11.16
Login bug: Ha bejelentkezek, akkor a csevegő, stb. 1 órával többet mutat, mint ami tényleg van.
Driv3r Beküldte 4 éve

Idézet

2k írta:

Login bug: Ha bejelentkezek, akkor a csevegő, stb. 1 órával többet mutat, mint ami tényleg van.

Valószínűleg átállítottad a profilodban az időzónát azért mutat 1 órával többet.
Ugyanaz, és még mindig nem jó. Shocked
Egyébként ezt már más közölte facebookon.
Driv3r Beküldte 4 éve

Idézet

2k írta:

Ugyanaz, és még mindig nem jó. Shocked
Egyébként ezt már más közölte facebookon.

Az időeltolódás a ludas, ugyanis gondolom sokan átállítottátok a budapestire az időzónát. Ezzel csak az a baj, hogy a szervertől kéri le a rendszer az időt ami már eleve a budapesti idő, így ha átállítjátok GMT +1-re akkor egy órát hozzá fog adni az aktuális időhöz. Most kivettem a profil mezőt amivel elvileg miden ehhez tartozó beállítást is visszarakott alapra, remélem így is van.

Majd megpróbálok javítani rajta, mivel ez a profilmező és valamelyest a rendszer hibája is, de ha jól gondolom egy egyszerű trükkel megoldható.
Az OPREND-es fejléc állandóan leeugrik mobilon, pedig nem szokott. Ezt kellene javítani.
Driv3r Beküldte 4 éve

Idézet

2k írta:

Az OPREND-es fejléc állandóan leeugrik mobilon, pedig nem szokott. Ezt kellene javítani.

Sokféle mobil böngésző van így nem könnyű utána járni, próbáld meg kikapcsolni a fejléc rögzítését így ilyen gond valószínűleg nem lesz. Talán át is állítom, hogy alapból ne legyen rögzítve, más megoldást nem nagyon tudok rá...
martin05 Beküldte 4 éve
Nem biztos, hogy bug, de ha a Metro témánál narancssárga szín van beállítva, akkor a Látogatók résznél nem nagyon(halványan) látszik a Tétlen felirat.
Driv3r Beküldte 4 éve
Igen erre már én is felfigyeltem, hétvégétől már teljesen rá fogok érni és több időt fordítok az oldal fejlesztésére, frissítem a témákat is és ezt a bugot is megoldom valahogy.
makarikornel Beküldte 4 éve
A BBCode kódok használatánál nem lehet látni teljesen a BBCode kódok használatának sugóját.
Konfig: i3-6100, Asrock B150M-HDV, Gigabyte RX460 4GB, Crucial 1x8GB 2133Mhz (DDR4), Western Digital Blue (1TB), Chieftec Smart 500W, Zalman Z1 Neo OS: Win 10 Pro x64

Üdv,
makarikornel

oprend.hu/images/banner/banner.gif

Shared oldalam
MEGA-oldalam
martin05 Beküldte 4 éve
Mindegyik téma bugos, kivéve a Simple.

szerk.:Kiderült, hogy a Simple is bugos, a Seven témának meg csak az a bugja, amit Spectra leírt. A többinek egy kicsit komolyabb.
Szerkesztette: martin05 - 13.11.01
WindowsFan Beküldte 4 éve

Idézet

martin05 írta:

Én a Se7en témánál nem találtam semmilyen bugot, így most is ezt használom.
©WindowsFan 2012-2017
My PC:
Gigabyte GA-MA78LMT-S2, AMD Athlon II X2 250 (2x3GHz), ASUS EAH6570 series, 4GB DDR3 RAM, 300GB HDD, Philips 227EL, Windows 10 Home x64 (version 1703)
My Phone:
Samsung Galaxy S 4 (i9505) 16GB w/ Android 5.0.1
My Consoles:
NES, Sega Mega Drive, SNES, PS1, Wii, Wii U, Game Boy Advance SP, New Nintendo 3DS XL

Did you find a mistake?
- Feel free to report it here!

Idézet

WindowsFan írta:

Idézet

martin05 írta:

Én a Se7en témánál nem találtam semmilyen bugot, így most is ezt használom.

A Seven téma bug (ugyanaz a gép, amit martin05 használ, csak én vagyok rajta)
Az a bugja,hogy (felbontás 1024x768) eltolódik az oldalsáv, és csak 80%-ra állítva jelenik meg teljesen, de ezt csak a főoldalon csinálja.
kepfeltoltes.hu/131101/Seven_bug_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szerkesztette: Anonim felhasználó - 13.11.01
Driv3r Beküldte 4 éve
Javítva a hiba, amit az integrált rendszerek panel okozott (volt pár extra lezárás benne ami nem kellet volna). Ez egy élő példa arra miért nem érdemes táblákkal dolgozni (Clear témát ezért nem is érintette).
Scobbyka Beküldte 3 éve
Nekem a bal oldalon található menüben a LETÖLTÉSEK menüpont alatt az "ÁTTEKINTÉS" és a "KERESÉS" oldalak nem jönnek be 404-es hiba.
Áttekintés link: http://oprend.hu/infusions/pro_download_panel/download.php
Keresés link: http://oprend.hu/infusions/pro_download_panel/search.php
Ched Beküldte 3 éve
Lenne még egy észre vételem. Nem olyan régen mobillal kellet meg nézném az oprendet (SonnyEricsson X8-al) és nem hozta be rendesen az oldalt. nem tudom ez csak nálam volt (öreg már a telo) vagy úgy ez általános hiba. Opera minit használtam és mobil netet
Szerkesztette: Ched - 14.04.05
martin05 Beküldte 3 éve

Idézet

Ched írta:

Lenne még egy észre vételem. Nem olyan régen mobillal kellet meg nézném az oprendet (SonnyEricsson X8-al) és nem hozta be rendesen az oldalt. nem tudom ez csak nálam volt (öreg már a telo) vagy úgy ez általános hiba. Opera minit használtam és mobil netet

Clear témát használtál/használsz? Mert ha igen, akkor nem csak neked van így. Nekem is hibásan jelenik meg.
vitat6atlan Beküldte 1 éve
Az RSS hírcsatornára kattintva 404 van, duplán van a php kiterjesztés, de ennek fixálása sem segít a dolgon, nézzetek rá majd légyszi, köszi Wink
Driv3r Beküldte 1 éve
Köszi, éppen az imént javítottam!
martin05 Beküldte 7 hónapja
A bejegyzések törölhetetlenek, hiába pipálom be a "Hozzászólás törlése" részt, ott maradnak.
Szerkesztette: martin05 - 16.10.23
g0302 Beküldte 7 hónapja
Időnként miért nem jelennek meg nálam a Hangulatjelek a hozzászólásokban? Sad
Ez csak nálam fordul elő vagy másnál is?
Pl. most is így látom:
Rejtett tartalom:
kepfeltoltes.hu/161024/K_perny_felv_tel__7__www.kepfeltoltes.hu_.png
Szerkesztette: Driv3r - 16.11.17
Zsombi33 Beküldte 7 hónapja
Miért nem jelenik meg a fórumon , az új oldal óta . Kivétel a saját feltöltésű !
Zsombi33 Beküldte 7 hónapja
A fórum teljes játékok része , egy az egyben eltűnt ! Szerintem mindenkit bosszant aki játszik , vagy nem kevés időt munkát áldozott a megalkotására ! Sad
muffrt Beküldte 7 hónapja
A hangulatjelek nálam sem jelennek meg!
Valamint jobb lenne, ha a hozzászólások a legújabbal kezdődnének, illetve a két fekete gomb is lehetne a lista tetején. Szerintem! Smile
Driv3r Beküldte 6 hónapja
Javítások (2016.11.17.)
Reagálva a hangulatjeles hibákra, plusz pár egyéb hibára, összegyűjtöttem egy kis változási listát.

Fórum:
  • Javításra került a hangulatjelek hibája, viszont csak a jól beállított válaszoknál és témáknál fognak megjelenni. Így mostantól alapból, válasz írásakor, illetve téma létrehozásakor a "Hozzászólások engedélyezése" be van pipálva. Ez utólag is szerkeszthető, így engedélyezhetőek a hangulatjelek a régebbi hozzászólásoknál. Ugyanakkor ennek ellenére is lehetséges, hogy bizonyos esetekben nem jelennek meg, például, ha az az üzenet code BB kódot tartalmaz (ez direkt van így).
  • Továbbá javítottam egy másik hibát is, így a témák rendezhetőek manuálisan, hogy a legrégebbiek (alap), vagy a legújabbak szerint jelenjenek meg. Ez a témáknál legfelül a rendezés gombbal adható meg. Ez eddig is ott volt, viszont lapozáskor visszaállítódhatott, vagyis nem lehetett normálisan végignézi a témát.
  • Javítva a hiba, amely miatt témák a nem jogosult felhasználónak/vendégeknek is megtekinthetőek voltak.

Beépített kereső:
  • Javítva a hiba, ami miatt ha a Segítségkérésből indítottunk keresést, akkor a beépített kereső továbbra is a hírek között keresett.
  • Javítva a hiba, ami miatt nem lehetett a találatok között lapozni.
  • Javítva a hiba, amely miatt a keresés helye módosulhatott lapozáskor.
  • Kicsit változott a kereső felülete.

Letöltések rendszer:
  • Javítva a hiba, amely miatt üres oldal jelent meg a hozzáférésre nem jogosult felhasználónak/vendégeknek.

Téma:
  • Új bejelentkezési és felhasználói dialógus.
  • Egyéb esztétikai és szerkezeti javítások.
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumban.
Te nem tudsz témát indítani a fórumban.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a társalgáshoz.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumban.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumba.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumból.
Oldalunk sütiket használ a megfelelő működéshez. Az oldalon történő böngészéssel ön elfogadja a sütik használatát.