Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Microsoft Edge legújabb verziója.

Mac OS X csevegő

Utolsó módosítás 18 napja
senkialfonzBeküldve 5 hó
Használom, az általad említett progit .

i.imgur.com/Jv57rBa.jpg

Nagyon ropogós lett.
Módosította senkialfonz 2023.09.26. 09:22, 5 hó
Rob65Beküldve 5 hó
Az OC Auxillary, megy windows és linux alatt is, jól és részletesebben magyaráz, hogy mikor mi történik. Jobb klikkes tippek vannak az appban a jelölőnégyzetekhez, valamint a konfliktusos booter beállitásokat egyből pirossal is jelzi és mutatja a javitást is. A mentésekre is figyelni kell folyamatosan, mert a változtatásokat csak akkor menti el, ha a azokat s elvégezzük, valamit a config-fájlok módositásasit is elmentiOld* előjellel átnevezve, kezdőknek nagyon jó lehet!

MacOs-en az OpenCore Configurator by mackie100projects applikációja a jobb, illetve talán hatékonyabb, mert annak egyből jól működő kext installerje is van.
A rossz konfigurálást viszont nem annyira tudjuk vele megállapitani... haladóknak készült

kephost.net/t/OTkwOTM5.png

senkialfonzBeküldve 5 hó
Ismerem ezt is. Az open coreban több lehetőség van. Az már egyéni dolog, hogy ki melyiket szereti meg. Én már azt terveztem, hogy egyet jól megtanulok. Aztán mindenre azt fogom használni. De ez eddig még soha nem jött össze.
Rob65Beküldve 5 hó
kephost.net/t/OTkxNTIy.png

A win eszközkezelőben is ott a mac-gépem, sőt feldobott az MS ajánlott frissitések között egyet Xenon procira is

Smile

Erre varrjál gombot!
Módosította Rob65 2023.09.29. 15:01, 5 hó
senkialfonzBeküldve 5 hó
Itt a gomb! Grin Grin

i.imgur.com/bcG0H69.jpg
Rob65 válaszolt - 5 hó
Rob65Beküldve 5 hó
Xenon proci a WU ajánlott frissitéseiben Smile

kephost.net/t/OTkzMjU1.png
Kisficek1985Beküldve 5 hó
Hát Én Maradok egyenlőre igy a Montereynél nekem ez már elég jó mindenre is gépemet se eszi, mindent bir esmég gyors is Opencore-ral Dualboot Win10 ben teljesen tökéletes egyébként Catalinárol lett frissitve közvetlen és azóta semmi baja nincsen Smile

kephost.net/p/OTk4MTE1.png
senkialfonzBeküldve 5 hó
Hát akkor célegyenesben vagy. Persze te használod is. Én most gép újításon gondolkodom , de van 2 nagy probléma. Ad 1 , a pénz. Ad 2 , hogyan fog menni a hackli mondjuk Raptor Lake Refresh ( még nem kapható ) i5 procival ? Tongue
Faintos SMbios meg VirtualSMC és menni fog az ami majd persze támogatja ezeket Grin
senkialfonz válaszolt - 5 hó
és igen a Pénz nagyúr tud lenni sajnos Grin
senkialfonzBeküldve 5 hó
Persze , létezik még a világon sok olyan lelkes mandóra aki már meg is oldotta problémát. Én meg majd szépen koppintom. Tongue

A gép ára?! Hm....azt még nem igazán tudom hogyan oldom meg. Valószínűleg kivárom az új Intel szériát , állítólag október 17. Aztán hátha esnek az árak CPU fronton.
Módosította senkialfonz 2023.10.11. 18:02, 5 hó
Szerintem Karácsony miatt nemfog max utána amikor alábbhagy a kereslet. Egyébként nekem csak egy 64bites CMI8738 Driver kellene és menne minden 32-es már nemjátszik ugyebár sajnos
senkialfonzBeküldve 5 hó
Huha. Nem valami friss kártyád van. Ha jól emlékszem nekem is van a fiókban vagy kettő. Úgy rémlik a hangért felel.
jollátod a helyzetet de nemgond ha nincsen megy a dualboot nagyon szépen tudok en máshogy is zenélni ha arra támad kedvem csak gondoltam megkérdezem hátha Grin
senkialfonzBeküldve 5 hó
Haladjunk, haladjunk !

i.imgur.com/wdoVaVZ.jpg
Kisficek1985Beküldve 4 hó
milyen SMbiost használsz Sonomához? csakmert kb az én gépem is hasonló annyi hogy 3570K és DDR3 a VGA ugyanaz nekem is
senkialfonz válaszolt - 4 hó
senkialfonzBeküldve 4 hó
imac 19.1 , de nekem 10 400-s i5 van.
sztem ez nálam sem akadály akkor majd megprobálom valahogyénis Grin
valaki feldob egy opencore muküdü friss verziot mert akárhogy probálom nekem nemakar menni nagyon a frissités köszi előre is
senkialfonz válaszolt - 4 hó
senkialfonzBeküldve 4 hó
https://github.com/acidanthera/OpenCorePkg/releases - Ezt keresi uram? Wink
Neked van jogod megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Neked nincs jogod témát indítani a fórumon.
Neked nincs jogod hozzászólni ehhez a témához.
Neked nincs jogod szavazást indítani a fórumon.
Neked nincs jogod csatolmányt feltölteni a fórumra.
Neked nincs jogod csatolmányt letölteni a fórumról.
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!