Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Microsoft Edge legújabb verziója.

Mac OS X csevegő

Utolsó módosítás 2 napja
Kisficek1985Beküldve 6 hó
nem egy olyan müködő EFI t ami már felvan téve es nekem csak kikell cserélni a plistet meg a kexteket ennyi Grin
senkialfonz válaszolt - 6 hó
senkialfonzBeküldve 6 hó
Also. Tessék az enyém:

https://www.dropbox.com/scl/fo/rxddwow8h4iv1dk4t4qa4/h?rlkey=ss0gugny87ly3wvtm6izd9dr6&dl=0
Módosította senkialfonz 2023.10.21. 23:35, 6 hó
ezaz köszi szépen Smile
figyeld meg simán csak elvileg átkell irjam a cuccokat benne Grin
senkialfonzBeküldve 6 hó
Tudom, hogy minden "mókolható" ebben a világban és most már rengeteg az "irodalom".

Szerény véleményem szerint a CPU miatt kicsit mélyebbre kell nyúlni a config plist-ben, ha jól rémlik akkor az utasítás készlet miatt.

Nekem is van egy régebbi gépem a 4. gen i5 ott csak a catalináig jutottam , de nem is kísérleteztem tovább.

Akkor hajrá Grin
Oke minden lefrissit rendesen, de elso inditasnal megjelenik az alma jel utana egybol restart es kesz vege visszakellett tennem a Montereyt ugyhogy nemtudom mi a gondja
Vagy hagyom a Biztost a Montit azt ennyi ?
senkialfonzBeküldve 6 hó
Áhhh. Ne add fel! Cizelláljál még rajta egy kicsit Smart
nemtudom egyenlőre most elég Grin
NortekBeküldve 6 hó
Sziasztok!
Rob65-el elkezdtétek felhozni a témát, és kedvet kaptam.
Virtualboxban futtatható e?
Hol találok egy használható, letölthetőt?
senkialfonzBeküldve 6 hó
Szeva! Üdv a klubban.

Ma már szép irodalma van minden téren.

https://techrechard.com/ - itt (is) találsz "hasznosságokat". Én még v boxban nem próbáltam , de szerintem ott is menni fog.

Több formátum létezik belőlük (iso,vmdk) - alapnak mindkettő jó. Ahhoz h majd élesben kipróbáld (már ha akarod) - mindenképpen szükség van egy mac rendszerre. Win alól is lehet készíteni usb-s telepítőt , de ott egy kicsit macerásabb.
Szerintem nalam a procival, lesz a baj ugye i5 3570k es avx sima elviekben lehet ezért nem indul a sonoma hiaba telepul fel nemindul el bejon a booter amikor entert nyomok h elinditom rogton restart tobbi az minden stimmel vagy nemtudom akkor hogy milehet a baj meg mert a Monterey meg hasit nem kicsit
senkialfonzBeküldve 6 hó
Azt hiszem jó helyen jársz. Bár én olvasgattam erről anno , mintha megoldották volna valahogyan ezt a problémát. Ha jól emlékszem akkor egy spanyol youtuber felrakott egy olyan videót ahol működik a sono.
Meg az is érdekes azért, hogy a monti megy. Sajnos erről többet nem tudok mondani, mert nem vagyok benne.
Rob65 válaszolt - 5 hó
ha megtalálod küldd el légyszives a videót köszi
Monti vigan megy sőt mitöbb tökéletesen működik ugyh nemtudom
senkialfonzBeküldve 6 hó
https://www.youtube.com/@HackintoshEspana/videos - ez a spanyol

https://www.reddit.com/r/hackintosh/comments/141wnjk/state_of_macos_14_sonoma_on_x86/ - ez pedig hivatkozik egy Cryptexfixup.kext-re az AVX2 miatt.

https://linktr.ee/leomenassun - itt vannak letölthető dolgok

Ennyi volt nekem aminek talán hasznát lehet venni.
aham igen nekem ez kell sztem a vga az jó nem? vagy te milyen argumentet használsz hozzá:?
senkialfonzBeküldve 6 hó
Ott van az EFI-ben, NVRAM .
Megprobáltam nemmegy most nemszenvedek vele viszont a Monti fullos most minden is a helyén van rajta icloudtol kezdve minden megy friss opencore is van ugyh most kicsit hagyom
senkialfonzBeküldve 6 hó
Ahogy gondolja kedves uram.Grin Az itteni statisztika a következőt mutatja. 3 felhasználó és egy tanuló van a porondon. Ebből egy (az én vagyok) - csak hobbi szinten űzi az ipart -ergo- ha a siker megvan egy idő után törlöm. Most még csak azért van fent. Hogyha jön valaki érdeklődő. Tudjak segíteni. Van még egy mandóra aki dolgozik is vele .Azt még nem tudjuk, hogy te melyik csoportba tartozol.Smile
Neked van jogod megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Neked nincs jogod témát indítani a fórumon.
Neked nincs jogod hozzászólni ehhez a témához.
Neked nincs jogod szavazást indítani a fórumon.
Neked nincs jogod csatolmányt feltölteni a fórumra.
Neked nincs jogod csatolmányt letölteni a fórumról.
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!