Endless Space Magyarítás

Utolsó módosítás 24 napja
Laci09Beküldve 4 év
Endless Space Magyarítás

Endless Space magyarítás, a Disharmony DLC szövegeivel együtt. A megfelelő verziószámú fordítást kell használni a megfelelő játékhoz. Aki nem rendelkezik a Disharmony DLC-vel, annál sem okoz gondot a alapjáték magyarításának a használata, különálló fájlokban vannak.

Fordító(k): Sunsetjoy és DeeYo
EMAIL: sunsetjoy@gmail.com
WEBOLDAL: http://sunsethungary.atw.hu/

Endless Space + Disharmony DLC v1.1.1
oprend.hu/images/letoltes.png

Endless Space + Disharmony DLC v1.1.42

Endless Space + Disharmony DLC v1.1.51

Endless Space 1.1.58 + Disharmony DLC 1.1.58

TELJES JÁTÉK LETÖLTÉSE
robinss4Beküldve 28 napja
Szia!

Tervezve van az Endless Space 2 magyarítása? Ha nem, akkor az én csapatom lehet, hogy elkezdené. Mi fordítottuk a Killing Floor 2, a Hearts of Iron IV és fordítjuk a Civilization VI-ot is.

Üdv,
Robin
Laci09Beküldve 28 napja
Szia!

Egyenlőre senki sem tervezi a fordítást.
csibuBeküldve 26 napja
Szia!

Nagy erőkkel besegítenék a fordításba. Ha érdekel, kérlek írj üzit! Wink
robinss4Beküldve 24 napja
Mindenki, aki segítene, írjon nekem erre az email-címre ( paradoxhungary@gmail.com ) , vagy keressen a weboldalunk "kapcsolat" fülén ( www.heartsofiron4hun.eu ) keresztül.

Szükségem van olyan emberre, aki a hosszabb, összetettebb mondatokkal elbíbelődne, mert én nekem arra nem lesz időm eleinte, mert más fordítást is készítek. Lefordítom a technológiákat, azok leírásait, az interfészt illetve a politikai részét, és csak utána tudok nekiállni másnak, a lényeg, hogy minél előbb meglegyenek az alapok, de nagy segítség lenne ha valaki elkezdené pl. a tutorial részt.

4 darab fájlt kell lefordítani. Borzasztó sok sor van benne, és cancer az egész felépítése, nem lehet olyan gyorsan és egyszerűen haladni, mint egy HOI4-nél.
Keresek még embert, szóval ha van ismerősötök, aki szeretné fordítani, szóljatok neki is. Illetve, ha valami Paradox-os vagy Stellaris-os, Endless Space-s vagy Civilization-os magyar Facebook-csoportba írjátok, hogy fordítót keresek magam mellé ehhez a játékhoz, és egy emailt is hozzá, azt megköszönöm.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Mint minden weboldal, úgy az OPREND.hu is sütiket használ a megfelelő működéshez. További információ

Online tagok: 3

SWAT, csepi, vivid

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!