Új megjelenés

Utolsó módosítás 6 hó

Szavazás: Melyik megjelenést szereted jobban?

Különálló panelek (jelenlegi, Polygon téma)19 %
    Egységesített panelek (Flatty)38 %
    Mindegy44 %
DriverBeküldve 2 év
Minimális átalakításokat tervezek a megjelenésben (ismét), bár most nem fogok egy teljesen új témát/sablont készíteni. Az átalakítások főképp a felső navigációt érintenék, és talán a felhasználói menüt.

A másik nagyobb rész a panelek megjelenést illeti, vagyis legyenek különállóak, vagy mint például a Flatty témában legyen az egész egyben. Az új témával ugyanis meg szeretném szünteti a másikat, vagyis innentől kezdve csak egy megjelenés lenne. Erről lehet is szavazni.

További tippeket és javaslatokat itt fel lehet vetni, például, hogy még mi változzon. Lehet ez akár színösszeállítás, betűméret, háttér, vagy bármilyen grafikus elem.

Túl sok munkát most ebbe nem szeretnék fektetni, így túl vad elképzeléseket ne írjatok. :)
gabesz1Beküldve 2 év
Szerintem a Privát üzenetek megjelenésén kéne módosítani, hogy feltűnőbb, jobban észrevehető legyen.
LaliBeküldve 2 év
Az én véleményem, hogy legyen az oldal paneljai egyesítve, és Jobb PM-et értesítő ...
valid.x86.fr/cache/banner/lpw3nc-2.png
Alaplap: Asus H110M-A/M.2
Proci: DualCore Intel Pentium G4560, 3500 MHz 7.Gen KabyLake
Ramok: 2x 4GB Crucail DDR4 2133 Mhz
VGA: MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OC
Moncsi: új: Samsung SyncMaster S22B300 B Serires 1920x1080 60 Hz (DVI-D HDMI) LED-LCD
Hang: Realtek ASUS HD ALC 778
SSD: SPCC Solid State Disk (111 GB)
HDD: TOSHIBA DT01ACA100 (1 TB, 7200 RPM, SATA-III)
ST3320418AS (320 GB, 7200 RPM, SATA-II)
ODD: TSSTcorp CDDVDW SH-224FB
LAN: Intel(R) Ethernet Connection (2) I219-V
GabiVRBeküldve 2 év
Én szerintem a Privát üzeneten újítani.
Zsombi33Beküldve 2 év
Szerintem a segítség menüben , nem lenne rossz a képfeltöltés opció megjelenése .
Mivel tanácsokat megoldásokat , néha egyszerűbb egy schreenshot segítségével illusztrálni !:)
És ha időd engedné , egy új vagy bővített smile készlet is jót tenne az üzenőfalnak !
erika823Beküldve 7 hó
Sziasztok!

Sajnos, csak most találtam rá az oldalatokra. Teljesen véletlen.
Nem az oldal tartalma miatt regisztráltam be, bár találtam jó dolgokat, hanem mert 10 éve foglalkozom php-fusionnal, de ilyen profin, esztétikusan felépített oldallal még nem találkoztam.
A theme fejlesztése nagyon tetszik!

Csak gratulálni tudok hozzá! (lol)
ViZoBeküldve 6 hó
Sziasztok!

Csatlakozom erika823 véleményéhez, fél mondatban találóan leírt mindent: "profin, esztétikusan felépített oldal".

Bár én csak amatőr vagyok PHP Fusion téren, de ez az oldal tényleg nagyon jó.
Persze tartalom szempontjából is sok az érdekesség de maga a megjelenés tűnt fel rögtön mikor először idekeveredtem.
Szerencsére nem csicsa-micsa mint sok modern-nek mondott újkori design oldal.

Itt minden a tartalom megjelenítésének van alárendelve de a célszerűség mellett ránézni is jó.
Jól olvasható, jól rendezett, jól használható.

Szép munka, irigylem... :-)
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz a szavazást módosítani a fórumon.
Te nem tudsz szavazni a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Mint minden weboldal, úgy az OPREND.hu is sütiket használ a megfelelő működéshez. További információ

Online tagok: 2

Mano198O, Laci09

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!