Assassin’s Creed Unity Magyarítás

Utolsó módosítás 3 hó
Laci09Beküldve 1 év
Assassin’s Creed Unity beta Magyarítása.
p1.picsto.re/wLtNI.jpg
A letöltött fájlt másoljátok be és írjátok felül a főmappában lévö fájlal,
Ha valakinek összeomlana a játék az a DataPC_patch_01.forge fájlt törölje. Az eredeti játékkal rendelkezők, ha nem akarják, hogy a magyarítás eltűnjön, azok a fájl ellenőrzést kapcsolják ki vagy ne indítsák el Uplay-en. Elméletileg elkészültek az Assassin's Creed Unity játék magyarításával, még mi nem teszteltük de a linkek itt vannak! Placitum67 - Elkészült a dialógusok javításával a (dead kings szövegeit is beleértve).

A videó egy korai fordításból készült még tartalmaz hibákat, amiket azóta javítottunk.:

Megjegyzés: Szerintem az 1.5.0-as verzióval kompatibilis.
Fordító(k): Attila, gyurmi91, Placitum67, zotya0330
Web: http://magyaritasok.info.hu/
Kategória: PC
oprend.hu/images/download.png
298.2 MB

By.Laci
oprend.hu/images/banner/banner.gif
nanarniBeküldve 1 év
lenne pár kérdésem, magyarosítással kapcsolatban, hányas verzióval kompatibilis? valamint a Dead Kings DLC is magyarosítja?
Laci09Beküldve 3 hó
Placitum67 Válasza:
Szia!

Bocsi a rettentő késői válaszért. Azt, hogy pontosan milyen változattal fog futni én sajna nem tudom megmondani. Majd akkor derül ki, ha már a fordított fájlt visszacsomagolják.

Az alapján viszont valamennyit tudok segíteni, hogy a kapott fájlokban (amiken dolgozunk) mik vannak benne. Szerintem a Dead Kings kivételével minden benne van az alapjáték szövegében. Viszont a Dead Kings dialógusait is megkaptuk, ez már készen van. Azt nem tudom, hogy visszacsomagolni is sikerül-e. Remélem.

Most viszont még mindig az alapjáték menü szövegeit fordítjuk.

ÉN: Szerintem az 1.5.0 verzióval kompatibilis.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Mint minden weboldal, úgy az OPREND.hu is sütiket használ a megfelelő működéshez. További információ

Online tagok: 3

Balint69, POKA, vizesember

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!