Windows 10 felesleges applikációk eltávolítása/visszaállítása PowerShell használátával

Utolsó módosítás 3 hó
g0302Beküldve 2 év
Windows 10 felesleges applikációk eltávolítása/visszaállítása PowerShell használátával

Sajnos másik link nincs,így nézzétek meg Zsombi33 spoilerében lévőt,abban bent a lényeg.

i.imgur.com/E0idHQo.png

Appok törlése ha nem mennének , és újra rakása !

Admin powershell : Get-AppxPackage *3dbuilder* | Remove-AppxPackage a 3dbuilder a sor közepén csak példa bármi más app neve lehet ott , és enter ! SmileÍgy 100%- törlés után , store rebot admin cmd : wsreset.exe
és töltheők telepíthetők frissen vissza !
Rejtett tartalom:
ertnerBeküldve 2 év
Köszönet érte szucsgyurinak és persze Neked, jól jöhet az ilyesmi "rendrakáskor"Smile
ertner
Zsombi33Beküldve 2 év
Rejtett tartalom:
i.imgur.com/F31Hw5o.jpg

Smile
JuxtapozBeküldve 1 év
Köszi, hasznát vettem most
DeadmanBeküldve 4 hó
Wise program uninstaller és abban van egy olyan rész,hogy univerzális alkalmazások. Powershell nélkül el lehet távolítani ugyanezeket a dolgokat egyszerüen szakszerűen.
g0302Beküldve 4 hó
Az lehet,de ez 1 évvel ezelőtt íródott.
Lehet,hogy a Wise is tudja de itt ahogy a cím is utal rá: eltávolítása/visszaállítása PowerShell használátával.
Nem arról szól a téma,hogy melyik program tudja még,hanem,hogy PowerSell használatával.
Ha ebben a témában PowerShell-el van más ötleted,szívesen veszem.

A Wise Uninstaller vissza is állítja a törölt programot?
sorbit_4Beküldve 4 hó
Sajnos a megadott linkre "Bad Gateway" válasz jön. Hogy lehet az oldalt elérni?
Zsombi33Beküldve 4 hó
Ha nem éred el , ott van alatta az én spoilerem alatt a lényeg szintén ! Smile
sorbit_4Beküldve 4 hó
Köszi szépen. Közben én is megtaláltam.Smile
Zsombi33Beküldve 4 hó
SmileThumbs up
g0302Beküldve 4 hó
Igen,sajnos már nem elérhető,javítottam a hsz-t. Zsombi33 spoilerében lévőt nézd meg.
Zsombi33Beküldve 3 hó
Beletettem a fentibe , hogy a lényeg ne legyen üres pont fent . Ha neked nem baj ?
Ez a link elpárolgása miatt majdnem félrement , jó hogy egy témában írtunk . Smile
PC Overlocker Grin
sorbit_4Beküldve 3 hó
Még egyszer köszi mindenkinek. Ezenkívül ha Windows 10 memória éhségét csökkentő (és sebességet növelő) trükköket tudnátok ajánlani, azt is nagyon megköszönném. Ismerkedem a 10-el (7 után, a 8.1 kimaradt). Főleg a felesleges szervízektől (mint puritán felhasználó) szeretnék megszabadulni, csak nem tudom, hogy mire valók.
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Online tagok: 3

Andorka Alex, vizesember, free8

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!