Hogyan töltsük le: Mega, Uptobox, Uploaded, Turbobit…

Utolsó módosítás 5 hó
Laci09Beküldve 2 év
Hogyan töltsük le / How to Download: Mega, Uptobox, Uploaded, Turbobit…

ISTOCKFILE LINK PROTECTOR
p1.picsto.re/8JXa6.PNG

p1.picsto.re/aMnAH.PNG

-----------------------------------------------------------------------------------------------
DUALPASTE LINK PROTECTOR
p1.picsto.re/BQgcH.png

p1.picsto.re/qusNw.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------
FILECRYPT 1
i.imgur.com/b88mGVY.png

i.imgur.com/QLPQ38A.png

FILECRYPT 2
i.imgur.com/QRlhjn9.png

i.imgur.com/k4S7C4R.jpg

i.imgur.com/NkReJIv.jpg

MIRRORACE
i.imgur.com/pJspK21.png

i.imgur.com/Ir9vkRL.png

OWNDRIVES
p1.picsto.re/ts5fK.png

p1.picsto.re/Qhte3.png

p1.picsto.re/AjgUf.png

p1.picsto.re/5BX7O.png

MEGA
p1.picsto.re/rp30D.PNG
VAGY A MEGADOWLOADER SEGÍTSÉGÉVEL LENT. p1.picsto.re/SrcvV.jpg

UPLOADED
p1.picsto.re/vyzKx.PNG

p1.picsto.re/bJoCF.PNG

p1.picsto.re/laih6.PNG

TURBOBIT
p1.picsto.re/sYFDC.PNG

p1.picsto.re/TNIjM.PNG

p1.picsto.re/2zuHD.PNG

p1.picsto.re/B5dIY.png

UPTOBOX
p1.picsto.re/B5sw2.jpg
p1.picsto.re/LtVNu.jpg

1FICHIER
p1.picsto.re/GKiNL.jpg
p1.picsto.re/f7ypw.jpg

USERSCLOUD
p1.picsto.re/XoMqL.jpg
p1.picsto.re/MTUoJ.jpg

MEGADOWLOADER
oprend.hu/images/letoltes.png

p1.picsto.re/uzvWR.jpg

VAGY
p1.picsto.re/UdhRf.PNG

p1.picsto.re/JyuDI.PNG

Loading...
Tutorials: Hogyan töltsük le: Mega, Uptobox, Uploaded, Turbobit…: http://oprend.hu/infusions/forum/view...ad_id=2382
A Játékot Hogyan bírjuk működésre: CPY, CODEX, 3DM, PLAZA…: https://oprend.hu/infusions/forum/vie...ad_id=2660
Zsombi33Beküldve 5 hó
Köszi ez nagyon hasznos , azt hittem már minden megy . De a kép kód hozzáadását , azt itt tanultam a megához ! SmileThumbs up
DarkZer0Beküldve 5 hó

Zsombi33 Írta:

@Zsombi33 - Köszi ez nagyon hasznos , azt hittem már minden megy . De a kép kód hozzáadását , azt itt tanultam a megához ! SmileThumbs up

Azt hittem, aki már ezer éve netezik, az rájön, hogy hogyan kell a külömböző oldalakról letölteni, de úgy látom, nem Grin
Zsombi33Beküldve 5 hó
Rá de ezt nem 10 éve vezették be , és másként oldottam meg már ahol lehetett . Vagy van leolvasó app . Grin
Annyira nem sejtettem hogy a mega.....1.7 pont erre is alkalmas . Smile
Mindig tanul kisebb nagyobb apróságokat az ember , az hogy valaki régóta netezik még nem tesz feltétlen mindentudóvá !
Nem tekerem a szót sokan azt hiszik sajnos hogy "sokat tudó" lehetek , ez még kifejezetten zavarni is szokott .
( pl : szinte mi az hogy ezt nem tudod pm-ek , ha valamit kérdeznek és én is tanácstalan vagyok néha meglepő módon Grin )
Az ember még "saját szakterületén" , se feltétlen wikipédia szintű .
Mert én bevallom hogy nem vagyok az , fejlődök az itteni témákban folyamatosan de mindenben nehéz .
Ha csak 1 szakterületre kéne koncentrálnom , pl lejátszók úgy könnyű jónak lenni .
Kínosan de nem szégyenkezve azért , elismerem elég messze vagyok a mindent tudás tárházától ! Grin
De próbálom bővíteni , a témaköröket !
De hagyjuk a fenti viccet .
Szerintem be kell ismerni , meg kell köszönni ha valakitől újat tanulunk nincs abban semmi szégyen ! Smile
janicompBeküldve 5 hó
Hát megáról a legjobb syncet használni, mert akkor tökéletesen működik minden. Webes letöltés esetén van a free akkuntnál korlátozás.
Feltöltésnél mindig folytatja a dolgot és letöltésnél is. Ez főleg nagy méretű dolgoknál ideális.
Zsombival egyetértek "a Jó pap holtig tanul", mint a mondás tartja.Smile
Én is rengeteget tanulok itt bizonyonyos dolgok megoldásában.
szekeraBeküldve 5 hó
"Webes letöltés esetén van a free akkuntnál korlátozás."
Ez kikerülhető úgy, hogy kitakarítod a gépedet a különböző sütiktől-nyomkövetőktől (pl. CCleaner, Kcleaner, BleachBit, stb.).
Kikapcsolod, majd 5-10 másodperccel elteltével újraindítod a routert.
Szintén újraindítod a gépedet is, így új IP címet kapsz a szolgáltatótól.
Korlátozások már nincsenek, máshol is, időkorlát ellen is alkalmazható.
Zsombi33Beküldve 5 hó
Én csináltam fee VPN-ből egy párat igaz mikor használom 1 nap / kód de minek több .
És minden 5GB-után a következőre lépek . Plusz a saját IP még 5 GB . Smile
Így szépen gyorsan megvan !
free vpn honlap , napi kódokkal : http://www.justfreevpn.com/

i.imgur.com/lhkOWsm.jpg
Habár van idő mikor a mega 1,7 meghibban és újra megy mint régen korlátmentese ez ritka , és nem sejtem min múlik hogy néha enged .
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!