F1 2017 Magyarítás

Utolsó módosítás 2 hó
Laci09Beküldve 2 hó
Az F1 2017 játék teljes fordítása.

Verzió: v1.0
Készítette: LKRISZ és CHRYS

- Közel egy hónappal az F1 2017 megjelenése után örömmel jelentem, hogy elkészült a játék TELJES MAGYARÍTÁSA!!!
- 2015 és 2016 után ismét én, azaz LKrisz készítettem el nektek a hivatalos F1 játék magyar feliratát.
- Ismét segítségemre volt jóbarátom, Chrys, aki idén tesztelte a fordítást és készített nektek egy kis meglepetést!
- Idén készítettem egy telepítőt, hogy még egyszerűbb legyen a dolgotok.
- Véleményeteket jelezzétek nekünk a MAGYARITASOK.HU oldalon, vagy e-mailben, az lkrisz@gmail.hu címen!
- Ha hibát találtok a fordításban és esetleg javaslatotok is lenne a javításra, írjátok meg e-mailben és javítom!
- Ha a játék időközben frissülne, elképzelhető, hogy újra kell telepíteni a MAGYARÍTÁST. Az 1.7-es verzióra készült.
- Reméljük, tetszeni fog a munkánk végeredménye és élvezetesebbé tesszük számotokra a játékot!
- Ezúton is KÖSZÖNJÜK a munkát a MAGYARITASOK.HU stábjának!

A telepítő letöltése a MAGYARITASOK.HU serverén történik.
oprend.hu/images/letoltes.png
3,2 MB
bandi1969Beküldve 2 hó
Thumbs up
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Mint minden weboldal, úgy az OPREND.hu is sütiket használ a megfelelő működéshez. További információ

Online tagok: 1

csucsu1952

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!