Windows 10 Pro 64 bit ELADÓ

Utolsó módosítás 9 hó
Krissz67Beküldve 10 hó
Hátha érdekel valakit:

Köszi hogy benéztél Smile
West Coast Hip-Hop forever
g0302Beküldve 10 hó
Ugye ezt nem gondoltad komolyan.
Nem hinném,hogy itt valaki pénzt adna ezért. Ha meg igen akkor egészségére! Grin
DarkZer0Beküldve 10 hó
Biztos lesz valaki olyan marha, hogy megveszi Grin Ha nem is itt, de hda-n tuti Grin
Krissz67Beküldve 10 hó
Hát én megpróbáltam legalább Grin
SkynetBeküldve 10 hó
Most mi a gond? Grin

Program van, ellenőrizni tudod az érvényességét.
Max a hardveraprón jól lepontozod(-hatod). Grin Grin
g0302Beküldve 10 hó
Már nem kell semmit csinálni,törölték a hirdetést.
Biztos hamar elkapkodták a kulcsokat. Grin
i.imgur.com/4mHptS9.png
Krissz67Beküldve 10 hó
Ahan hashtag irónia Grin
Amúgy jaah kitiltottak 2 hétre mivel bajuk volt a hírdetésemmel, aztán én írtam vissza nekik hogy miért, és kiraktam megint xd Aztán jaah, a fentebb látható képen látható az eredmény Grin
Majd visszamentem egy másik accal ahol ismét meghírdettem ugyanezt, majd egy harmadikkal meg boosotltam picit magamat, mivel friss reg miatt senki sem vásárolna. Hát aztán meg törölték a dope accountjaimat Grin Azaz nem törölték hanem 19 évre kitiltották xdd

De figyi, ha érdekel (tudom hogy érdekel, másképp nem néztél volna be) jófogáson fennvan még a hírdetés ==>
Vagy facebookon is megtalálhatod, jónéhány apróhírdetéses csopiban is
Amúgy 6 db van még raktáron, szóval várlak szeretettel Grin Amíg a készlet tart!
g0302Beküldve 10 hó
Bocsi de azt hiszem,hogy sokáig kell várnod,hogy én aktiváló kulcsot vegyek mivel az én W10 (x64) Pro-m digitálisan aktivált. Smile
i.imgur.com/GLSY5QX.png

Ha másnak telepítek és nincs aktiválva vagy nincs kulcsa akkor meg ott a KMS aktiválás.
Itt az Oprenden szerintem ez a hirdetés olyan,mintha a sivatagban homokot árulnál. Ha mégis van olyan elvetemült egyén aki vesz,az meg is érdemli.
De poénnak azért jó. Thumbs up
Krissz67Beküldve 10 hó
Nah szuper akkor, elfér itt az oldalon ez is Grin Nyílván nem innen fogom várni a vevőim nagyrészét xd

Nekemis ezzel van aktiválva a sajátom (akkoriban felfrisíttetem inygenesen)
De jaja, énis a KMS-t használom mellékesen, illetve Win 7 hez meg a Loadert.
bandi1969Beküldve 9 hó
g0302
jól beszélsz!
Tutti GeorgBeküldve 9 hó
Szia!

Cégnek kellene, ár, számlaadás?

Üdv: Georg
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Legújabb letöltések

Online tagok: 4

mano, Balalajka, bandi1969, tüske

• 15 Vendég
  • 237 Tagok ma
  • 13 Szülinapos
  • 16,172 Összes tag

MegaDance

In Memoriam
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!