LG 27UD68P-B monitor eladó

Utolsó módosítás 12 hó
kattBeküldve 12 hó
LG 27UD68P IPS 4K Freesync monitor tökéletes állapotban, pixelhibamentesen(!) garanciával/számlával nagyobb monitorra váltás miatt eladó. AUDIO+HDMI2.0*/2+DP1.4, Pivot. Igény esetén asztali tartóállvánnyal + könyökös karral (360°állíthatóság). 120.000
POKABeküldve 12 hó
Licites? 20 ezer FT Smile
AnonymuosBeküldve 12 hó
A tartóállvány milyen? És mennyi?
kattBeküldve 12 hó
Vegyél magadnak 20.000-ért monitort!Pfft Amikor FHD-ket ajánlanak "szaklapok" 150e-ért...
Még nem hirdettem itt, árat nem tudtam megadni. Már beleírtam.
kattBeküldve 12 hó
Ewent EW1510 1 karos, 1db. 8000Ft, csak a monitorral.
AnonymuosBeküldve 12 hó
Neked minek még egy nagy monitor? Smile
Nem elég egy? Grin
POKABeküldve 12 hó
Már vettem jobbat,mint a tiédLOL Amúgy nem tudom,hogy bestbuy ár a tiéd Smile Garancia is számít. Évek száma. Ha 1,5-2 év ,akkor bestbuy!

Anonymuos
Elég Smile
szuperBeküldve 12 hó
Fórumtársak!
Ez nem az a fórum, ahol a másik fórumtárs kifigurázása, cseszegetése a cél!
Kérem, hogy szigorúan, az adott témához, tárgyhoz kötődő véleményekkel, vagy (főként) vásárlási ajánlatokkal álljatok elő!
"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja." (A. Einstein)
"Én mindenkivel egyformán beszélek, a szemetessel ugyanúgy, mint az egyetem elnökével." (A. Einstein)
POKABeküldve 12 hó
az adott témához, tárgyhoz kötődő véleményekkel

Ez vélemény volt Smile Ajánlatot is adtam,mert nem írt ki árat.
Nem csesztette senki egymást.
Jó vásárlást!
kattBeküldve 12 hó
Mit nem értesz? Leírtam, hogy vettem egy nagyobbat, a kicsit adom el. Amúgy 2. monitorként is tudom használni. Ha meg úgy értetted, nem gyújtom fel.
kattBeküldve 12 hó
Ebben a méretben nem nagyon vehettél "jobbat", mert a HDR-esek sem VESA1000-esek, és drágábbak, a GSync-esek meg még inkább. 3. garos évében van, szerintem, ami nagy érték, és tartós, az a pixelhiba-mentesség.
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!