Windows 7 csevegő

Utolsó módosítás 20 napja
KoriBeküldve 7 év
Windows 7 csevegő

Itt lehet megosztani a tapasztalatokat és kivesézni a Windows 7-el kapcsolatos dolgokat!
bazsoBeküldve 7 év
lenne egy kis problémám.Tegnap újra raktam a rendszert és össze keverte a partíciókat.szoval a D-ből E-lett,és igy tovább,plusz csinált egy másolatot amit nem tudom miért tett igy sok kép zene elveszett.Valakinek lenne ötlete mit lehetne csinálni hogy vissza tudjam szerezni a dolgokat?Recuva ezzel probálkozok most de bármilyen lehetséges ötletet elfogadok.Smile
SpatrikBeküldve 6 év
Lenne egy problémám, amire remélem tudtok valami ötletet adni. Windows 7 Home Premium SP1-et használok amire minden Windows Update-es frissítést letöltöttem.
Amikor elindítom a rendszert és bebootol akkor ugye csomó programot letesz az értesítési területre a tálcán. Nos, nekem az a bajom, hogy van amikor véletlenszerűen egy-egy program ikonját elfelejti megjeleníteni...és ez nem csak az új rendszernél van így, mert az előzőnél is fennállt a hiba (ami egy Ultimate SP1 volt)! Maga a program betölt meg minden, csak az ikont felejti el kitenni a tálcára...hosszútávon ez nagyon idegesítő tud már lenni. Van valami ötletetek erre?
BodjoBeküldve 6 év
Használj RocketDockot,vagy Object D|)ockot.nálam is elöfordul,ha valamit rosszul csinálok,lefagyasztom a rendszert.
krakszBeküldve 6 év
Hello.
Tudna valaki adni egy működő win 7 ultimate kulcsot vagy egy aktiválási megoldást. Előre köszönöm.
zoleeyBeküldve 6 év

Idézet

kraksz írta:

Hello.
Tudna valaki adni egy működő win 7 ultimate kulcsot vagy egy aktiválási megoldást. Előre köszönöm.

Szeva!

Ha nem "N"-es verziód van, akkor a legjobb megoldás a DAZ féle Loader, melyet innen letölthetsz.

vagy

Csak csomagold ki, indítsd az exe fájlt majd ott nyomj az Install gombra. Ha felugrik egy kis ablak akkor a Reboot-ra nyomj, és újraindítás után már kész is az aktiválás.
dani1302Beküldve 6 év
Sziasztok.
Tudnátok abban segíteni, hogy honnan lehet letölteni magyar windows 7 home premiumot? van a laptopomon eredeti kód hozzá, de sajnos a backup partició elveszett.
KoriBeküldve 6 év

Idézet

dani1302 írta:

Sziasztok.
Tudnátok abban segíteni, hogy honnan lehet letölteni magyar windows 7 home premiumot? van a laptopomon eredeti kód hozzá, de sajnos a backup partició elveszett.

Hamarosan fent lesz! Ha nem a hétvégén, akkor a jövő héten biztosan! Wink

Üdv Kori
zsirosBeküldve 6 év
Sziasztok!Tobb okbol is irok,nos olyan problemam volna,hogy lassan egy eve a kory altal integralt windows 7 ultimatet hasznalom kiprobaltam mar a 32 bite es a 64 bites valtozatot is nem vagyok valami nagy asz ezekbe a dolgokba de ugy vettem eszre,hogy a 64 bitesel jobban mukodik.A gepemre eredetileg home premium jarna es szerettem volna azt rakni ra de mikor rakom a windowsot elmegy egy darabig aztan ki irja hogy valami hiba kod van es nem tudja felrakini figyeletem arra is h 4x es sebessegel irtam ki es nem tudom hogy mi az oka ez volna az egyik a masik meg ismet mondom nem vagyok valami nagy fej de esetleg nem e lehet innen toletek olyat beszerezni ami nincs integralva vagy jobb az ameik integralva van?Elore is koszonom a segitsegeteket!!!!
pinokkioBeküldve 6 év
Help me,sehol sem találok W7 HP SP1 X64 MSDN nagyon kellene,köszi.
DjHatvaniBeküldve 6 év

Itt van a legfrissebb.
pinokkioBeküldve 6 év
Köszönöm.
ikszmanBeküldve 6 év
Sziasztok.
Volna egy kis gondom. Aminek nem akarok külön témát nyitni. A Windows ThinPc-ről lenne szó.
Kíváncsiságból fel szerettem volna rakni a következő masinára.
Intel D815EEA P3 alaplap, 1Ghz Intel Pentium Processzor, 2x256Mb SdRam, ATI 9200SE 128Mb videó-kártya, Samsung 80Gb IDE HDD.
Telepítés indításakor eljutok vele a formázásig. Ha ezt kihagyom akkor a fájlok másolása kezdődne de... Mindkét esetben a következő hibakóddal leáll error: 0x80070057. Utána néztem, olvasgattam, próbáltam más megoldásokat. Nem jutottam előrébb.
Ugyan ez a telepítőanyag és Hdd más gépben (P4) simán lefut települ. Arra gyanakszom, hogy a P3-as felépítése lehet elavult. Szerintetek mi lehet a gond? Valakinek van erre ötlete?
Várom szíves válaszotokat. Üdv. Ikszman.
FowlerBeküldve 6 év
@ikszman

Nos, van itt több dolog is.

1. Ez az alaplap elvileg 866 MHz-s PIII-s procit tud kezelni - vélhetően az FSB meg lett emelve.

2. Az ATI 9200SE DirectX 8.1-t tud - ThinPC-hez DirectX 9 és WDDM 1.0-s támogatás szükséges.

3. Memória 2*256=512 Mb. Kellene 1Gb. - Bár ez kiküszöbölhető.

4. Az ACPI 1.0 ill. 1.2-s. Ha jól sejtem a W7-s rendszereknek kell az ACPI 2.0-s - bár ez nem biztos.

A ThinPC rendzserigénye:

Hardware követelmények. Ajánlott hardver konfiguráció:

- 1 GHz or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
- 1 GB RAM, 16 GB available hard disk space
- DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or later version driver
- Bootable DVD-ROM drive.

Smile
A nép telhetetlen, követeli amit megígértek neki.
ikszmanBeküldve 6 év
Köszönöm. Ilyesmire számítottam. További sok sikert. Smile Üdv.
abdulkaBeküldve 6 év
Sziasztok!

Néhány napja telepítettem a legfrissebb Kori -féle 64 bites win7-et. Az első bekapcsolás óta minden indításkor feláll a rendszer, betölti a programokat, kapcsolódik a nethez szóval minden tökéletes, néhány percig. 5-10 perc elteltével a netkapcsolat minden alkalommal megszakad (a kábelmodemen az "online" led villogni kezd, folyamatos világítás helyett) és csak a windows hibakereső futtatása után áll helyre a kapcsolat. Hibaként annyit ír hogy a rendszernek nincs IP címe. Másik hiba ami nagyon bosszant, több pendrive-ot használok, és az első csatlakoztatásával nincs gond, de eltávolítás után bármit dugok usb portba azt már nem látja a rendszer csak restart után.

Minden driver a fellelhető legfrissebb. Ezek előtt évekig a sokak által szidott Vistát használtam amivel soha nem volt még csak hasonló problémám sem. Arról nem is beszélve hogy az a rendszer minden általam használt eszközzel konpatibilis volt a hetes sajnos nem.

Ha valakinek van ötlete mi lehet a megoldás a problémáimra kérem ossza meg velem.
Köszönöm.
Marika25Beküldve 6 év
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. Most regisztráltam erre az oldalra és hát az lenne a kérdésem,hogy honnan tudnék letölteni operációs rendszereket. Nekem vagy a windows7, windows8, vagy pedig Vistára lenne szükségem. Igazából még kezdő vagyok ezen a téren de gondoltam megpróbálom. Nem tudnátok nekem valamilyen oldalt ajánlani ahonnan le tudnám tölteni? És ha letöltöttem gépre akkor szeretném rátenni vagy cd-re vagy pedig pendrivra. Valaki tudnak nekem segíteni,hogy kell? Nagyon megköszönném.Wink
Anonim felhasználóBeküldve 6 év
Marika25:Ez több dologtól is függ
1. Milyen konfigurációd van (CPU, RAM ...)
2. Ezen az oldalon is vannak Windows letöltések, sőt 2-fé kategóriában is.
3. Az biztos, hogy nem CD lesz, hanem DVD.
4. Pendrivehoz töltsd le a Windows 7 USB-DVD Download Tool-t
minimum 4GB- os pendrive kell!
Formázni kell a pendriveot
ISO fájl tallózás és felteszi a setup fájlokat
és nyomhatod a telepítést..
by martin05(azért mert ezt martin05 tudta nem én)
Marika25Beküldve 6 év

Idézet

2k írta:

Marika25:Ez több dologtól is függ
1. Milyen konfigurációd van (CPU, RAM ...)
2. Ezen az oldalon is vannak Windows letöltések, sőt 2-fé kategóriában is.
3. Az biztos, hogy nem CD lesz, hanem DVD.
4. Pendrivehoz töltsd le a Windows 7 USB-DVD Download Tool-t
minimum 4GB- os pendrive kell!
Formázni kell a pendriveot
ISO fájl tallózás és felteszi a setup fájlokat
és nyomhatod a telepítést...

by martin05

Én egyszer már letöltöttem a windows7 usb-dvd download tool programot csak nem értek ehhez a iso fájlhoz. Angry A gépemen most is win7 Ultimate van csak újra kéne telepíteni már de nincs hozzá telepítő cdm. A gépembe 4 gb-os ram van. Láttam,hogy le lehet tölteni operációs rendszereket csak hát ezek pénzbe kerülnek a data.hun. olyan oldal nincs ahol ingyen hozzá lehetne férni??????
Marika25Beküldve 6 év
Látom senki sem akar nekem segíteni nem érdekes amúgy nem is kellSadSad
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Legújabb letöltések

Online tagok: 4

Dendy, bandi1969, Vivid, tüske

• 8 Vendég
  • 240 Tagok ma
  • 13 Szülinapos
  • 16,172 Összes tag

MegaDance

In Memoriam
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!