Windows 7 csevegő

Utolsó módosítás 3 hó
WindowsFanBeküldve 6 év
Valaki tudja, hogy mikor jelenik meg a Windows 7 SP2? (egyáltalán valaha meg fog jelenni?)
Anonim felhasználóBeküldve 6 év
Nem jön ki SP2. Szóval soha(,bár ki tudja). Wink
WindowsFanBeküldve 6 év
Soha ne mond azt, hogy soha Smile
JuxtapozBeküldve 6 év
aki szereti moddolni a windowsát annak itt egy ORB [start menü ikon] changer Grin
Nincs hozzáférésed a csatolt fájlok megtekintéséhez
hawkinsBeküldve 6 év
Sziasztok!

Adott egy Fujitsu-Siemens gép, melyre felhúztam a Windows 7-et, majd a windows loader legfrissebb (2.21) verziójával akartam aktiválni, viszont a Loader Notification állapotot jelzett. Gondoltam, sebaj, lefuttatom, de sajnos nem aktiválta, mindig Genuine üzenetet kapok.
Eddig minden gépet tudtam aktiválni, csak ezt nem, nem tudjátok, mi lehet a probléma? A KB971033-as frissítés nincs telepítve.
favago81Beküldve 6 év
Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne,hogy Sony vidikameráról már nem ismeri fel a lemezt a gépem...,sem USB-vel sehogy,pedig a dvd-t lejátsza a kamera,de a gép nem ismeri fel se igy,sem ugy Sad
Aki tud segíteni,annak köszönöm,mert a kislányom ballagása van rajta Smile

Köszönöm Smile
axe1985Beküldve 6 év
Sziasztok remélem jó helyre írok segítséget szeretnék kérni tőletek mikor újra telepíteném a windovs7 operációs rendszert le fagy telepítés közben eszt a ctrl+alt delete gombbal tudom újra indítani a fagyást ez mi okból fordulhat elő meg miért szokott össze omlani a gooogle croome mivel lehet ki küszöbölni a hibát ? nekem a gépembe van 3giga memória eszt érdemes lenne megnövelni virtuális memóriával ilyenkor menyit szoktak ennek adni nagyon szépen köszönöm a összetett válaszokat
WindowsFanBeküldve 6 év
@axe1985, Szerintem azok a hardver-illesztőprogramok, amiket te használsz, azok nem kompatibilisek a Windows 7-el. Szélsőséges esetben meg túl gyenge a géped ehhez az oprendszerhez.

A Chrome azért szokott összeomlani, mert túl sok bővítményt használsz. Tilts le párat vagy használj másik böngészőt!

A virtuális RAM-bővítéshez meg ezt a linket ajánlom:

Lehet, hogy a Windows Vista-felhasználóknak írták, de a Vista és a 7 sok szempontból hasonlít egymáshoz, remélem segít valamennyit.
csokepetiBeküldve 6 év

Idézet

Sziasztok!Tobb okbol is irok,nos olyan problemam volna,hogy lassan egy eve a kory altal integralt windows 7 ultimatet hasznalom kiprobaltam mar a 32 bite es a 64 bites valtozatot is nem vagyok valami nagy asz ezekbe a dolgokba de ugy vettem eszre,hogy a 64 bitesel jobban mukodik.A gepemre eredetileg home premium jarna es szerettem volna azt rakni ra de mikor rakom a windowsot elmegy egy darabig aztan ki irja hogy valami hiba kod van es nem tudja felrakini figyeletem arra is h 4x es sebessegel irtam ki es nem tudom hogy mi az oka ez volna az egyik a masik meg ismet mondom nem vagyok valami nagy fej de esetleg nem e lehet innen toletek olyat beszerezni ami nincs integralva vagy jobb az ameik integralva van?Elore is koszonom a segitsegeteket!!!!

Várj egy kicsit,a hibaüzenet el fog tűnni és gond nélkül fog működni (én is így jártam)
TheKornelBeküldve 6 év
Ha valakit érdekel a Windows 7 Enterprise 90 napos próbaverziója, INNEN letölthető.

A tartalom megtekintéséhez bejelentkezés, vagy regisztráció szükséges.

Akinek pl. Starter OS-ja van, de akar egy Ultimate-t, vagy egy PRO-t, akkor kimásol egy PRO Windows 7 kulcsot, és telepítí!

Figyelem: Ha egy kulcs (esetleg) rossz, és valami bajja lesz a gépednek, NEM VÁLLALOK ÉRTE FELELŐSÉGET!

UPDATE: A Windows 7 Enterprise linket javítottam, most már jónak kell lennie,köszi martin05, hogy szóltál! Smile

Menet:

Windows 7 --> Belépés a Microsoft Fiókba --> kitöltitek azt az űrlapot --> Mehet a letöltés! Smile
Boyszabi24Beküldve 6 év
Helló valaki tudna segiteni Geforce fx 5200 es vidikarihoz kelene win 7 frisítés!!
DriverBeküldve 6 év
Hivatalos illesztőprogram nincs hozzá, mivel már nem támogatott. De tudtommal alapból a Win 7 felismeri és működik is. Talán a Driver Genius nevű program találhat is hozzá frissebb illesztőket, de nagy csodát ne várj tőle.
velitesBeküldve 6 év
Sziasztok!

Most fogok először Kori féle integrált oprendszert használni (Windows 7 SP1 AIO x64 Integrated August 2013 IE10 Hun-Kori).

Az a kérdésem, hogy:

-A Microsoft eredetiség ellenorző oldalra muszály felmenni és aktiválni a rendszerét annak is aki nem fogja internetezésre használni a gépét (vagyis ha nem lesz internetkapcsolata a PC- ének)?

-Ha a letöltött .ISO fájlt ha kicsomagolom, majd a kicsomagoláskor megjelenő fájlok mellé berakom a Windows Loadert (Daz Loader), és végül ezzel együtt .ISO vá alakítom majd kiírom, akkor az elkészült lemezt fogom e tudni rendesen használni a Win.7 telepítésére?
És ha eddig ez működik, akkor ezután tudom- e indítani a lemezről, majd rendesen használni a Windows Loadert?

Hálás lennék a válaszokért.
Gaga1988Beküldve 6 év

Idézet

Kori írta:

Itt lehet megosztani a tapasztalatokat és kivesézni a Windows 7-el kapcsolatos dolgokat!

Szia.

Szükségem lenne egy win7 ultimate 32 bites operációs rendszer letöltéséhez szolgáló linkre.
Előre is köszönöm a segítséget s a linket ha tudod privátben küld már el.

Köszönöm
TheKornelBeküldve 6 év

Idézet

Gaga1988 írta:

Idézet

Kori írta:

Itt lehet megosztani a tapasztalatokat és kivesézni a Windows 7-el kapcsolatos dolgokat!

Szia.

Szükségem lenne egy win7 ultimate 32 bites operációs rendszer letöltéséhez szolgáló linkre.
Előre is köszönöm a segítséget s a linket ha tudod privátben küld már el.

Köszönöm

Szia!

A legfrissebb Kori-féle integrált Windows 7 Innen tölthető le:
32-bites
64-bites
Dual: Novemberben jelenik meg.

MSDN-es:
32bites
64-bites
vermilionBeküldve 6 év
Windows 7 All Volume Editions MAK Keys [9 Nov 2013]
Supported Editions="Enterprise;EnterpriseN;EnterpriseE;Professional;ProfessionalN;ProfessionalE"

Anonim felhasználóBeküldve 6 év

Idézet

-A Microsoft eredetiség ellenorző oldalra muszály felmenni és aktiválni a rendszerét annak is aki nem fogja internetezésre használni a gépét (vagyis ha nem lesz internetkapcsolata a PC- ének)?

Az eredtiség ellenörző oldalra nem szükséges felmenni.
Aktiválni szükséges, attól függetlenül, hogy használod internetezésre vagy nem. Bár ezt egy ideig kihagyhatod, ha a parancssort rendszergazdaként futtatod, és abba beírod hogy slmgr -rearm. Ezt 3-szor ismételheted meg, célszerű akkor használnod amikor már csak 1 nap van hátra. Utána a registryben kell átállítani egy kulcsot, ha kell, akkor leírom PM-ben.
velitesBeküldve 6 év

Idézet

Spectra írta:

Idézet

Az eredtiség ellenörző oldalra nem szükséges felmenni.
Aktiválni szükséges, attól függetlenül, hogy használod internetezésre vagy nem. Bár ezt egy ideig kihagyhatod, ha a parancssort rendszergazdaként futtatod, és abba beírod hogy slmgr -rearm. Ezt 3-szor ismételheted meg, célszerű akkor használnod amikor már csak 1 nap van hátra. Utána a registryben kell átállítani egy kulcsot, ha kell, akkor leírom PM-ben.

Köszönöm a választ!
vermilionBeküldve 6 év
Windows 7 Enterprise;EnterpriseN;EnterpriseE;Professional;ProfessionalN;ProfessionalE MAK Online/Ofline Activation key:

Windows 7 Ultimate Retail Offline Activation Key:

Tested working on 09 January 2014
vermilionBeküldve 6 év
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!