Windows 7 csevegő

Utolsó módosítás 6 hó
syntax35Beküldve 5 év
üdv,guruk... van egy msi u100-am... probáltam rá win7-et rakni... starter,ultimate,enterprise,thin pc..stb mind akadozik,pedig a létezö összes driver felrakta/m... ennyire gyenge e gép,vagy én vagyok balfék ? thx
vermilionBeküldve 5 év
@syntax35:Szerintem ,ne erőltesd rá a hetest ,bár nem tudom mennyi RAM van de a proci se valami jó ,és gyanítom hogy a RAM is kevés!
syntax35Beküldve 5 év
2giga a ram... köszi..Smile
vermilionBeküldve 5 év
Hát 2 giga RAM-mal mennie kellene !
cscsiBeküldve 5 év
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Mivel hamarosan megszűnik az XP támogatása, ezért a Win7 telepítésén gondolkodom. Nem tudom a gépem alkalmas e a program telepítéséhez és melyik verzó lenne rá jó.
Gépem paraméterei:
Alaplap neve: Gigabyte GA-945GCM-S2L
CPU típusa: DualCore Intel Pentium E5200, 2500 MHz (12.5 x 200)
RAM: 2 x 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM
Videokártya: ASUS X1650 Series Secondary (256 MB)
HDD: SAMSUNG SP1624N 160 GB ATA (ez ketté van osztva)
Hangkártya: Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7
Optikai meghajtó: TSSTcorp CDDVDW SH-S223L
Hálózati kártya: Realtek PCIe GBE Family Controller (integrált)

Plussz még háttértárként egy: ST3250318AS 250 GB SATA-II

Köszönöm előre is segítségeteket !
vermilionBeküldve 5 év
@cscsi:Szerintem erre rárakhatod bármelyik hetest ,ha rám hallgatsz vagy a prot vagy az entit rakod fel az aktiválásnál sokkal könnyebb dolgod lesz!Wink
cscsiBeküldve 5 év

Idézet

vermilion írta:

@cscsi:Szerintem erre rárakhatod bármelyik hetest ,ha rám hallgatsz vagy a prot vagy az entit rakod fel az aktiválásnál sokkal könnyebb dolgod lesz!Wink

Nagyon köszönöm!
VikoBeküldve 5 év
Sziasztok!

Win7 64-es Ultimate rendszerem van, hibernálás letiltva.
Egy nap azt vettem észre, hogy a Start menüben leállításkor nem ezt teszi, hanem újraindul, azóta is.
Hol tudom visszaállítani, hogy leállításkor álljon le a gép és ne re startoljon.

Köszönöm!
PhoenixBeküldve 5 év

Idézet

Viko írta:

Sziasztok!

Egy nap azt vettem észre, hogy a Start menüben leállításkor nem ezt teszi, hanem újraindul, azóta is.
Hol tudom visszaállítani, hogy leállításkor álljon le a gép és ne re startoljon.

Köszönöm!

Esetleg rendszer-visszaállítás, ha van rendszer-visszaállítási pont.
TerranovaBeküldve 5 év

Idézet

Viko írta:

Sziasztok!

Köszönöm!

Ha más probléma nincs, akkor alapként belépsz a:
Vezérlőpult -> Tálca és Startmenü menübe, majd kattints a Startmenü fülre. Itt tudod beállítani, hogy mit tegyen a Startgomb kattintáskor (Leállítás, zárolás, Újraindítás stb.)
Ha itt helyesen van beállítva a Startgomb funkciója, és mégis fennáll a gond, akkor egy program működése okozhatja a problémát.
BobeeBeküldve 5 év
Sziasztok.
Win 7 Ultimatet használok (64bit) Kori által feltöltve 2013 nov.
Na most az a gondom csak vele, hogy a sajátgépben kimutatja azt a partíciót is amit a Windows hoz létre telepítéskor (100Mb rendszer számára fenntartva).
El lehet ezt valahogy tüntetni a sajátgépből?
Köszi.
lengyel19Beküldve 5 év
szia Bobee
Nekem ia ez volt a problémám itt a megoldás-
1.Bal klikk START gombra

2.Jobb Klikk a STÁMITÓGÁPRE/KEZELÉS/

3.Bal panelben bal klikk a LEMEZKEZELÉSRE

4.Jobb Klikk a meghajtóra

5."Meghajtó betűjel és elérési út módosítása"/Itt távolítsd el a Z meghajtót

Ugyan itt modosithatod a többi partició betűjelét.
Kippróbála müködik.Smile
kisspepeBeküldve 5 év
Sziasztok

1 évvel ezelőtt nem tudom, hogy ezen az oldalon-e, de találkoztam olyan leírásokkal, ahol leírták, hogyan lehet helyi KMS szervert létrehozni. Erre lenne nekem most szükségem.

A helyzet a következő. Egy oktatási intézmény, ahol van legális tisztaszoftver. Azonban a rendszer a legtöbbször aktiválásnál a következő hibát írja: "Az aktiválási kiszolgáló jelentette, hogy a DMAK-korlát túl lett lépve." Emiatt egész évben nincsenek aktiválva a legális windowsok. Szeretnék egy központi KMS szervert, ami függettlen a Microsofttól, de beaktiválja a windowsokat. Tudom ez így már nem legális, de mégis jobban néz ki, ha aktiválva vannak a Windowsok, minthogy egész évben azt írja, hogy szoftverhamisítás áldozata lett.

A gépeken Windows 7 és Office 2010 van. Hol találok leírást ilyen kms szerverről? Mire keressek rá? Próbáltam megkeresni google-el, de nem találtam.

Közben ráakadtam KMS Micro

Hát ez mégse éppen arra való amire gondoltam. Ha jól értem csak helyileg az aktuális gépen tud szervert indítani.
YhunYkxBeküldve 5 év
Üdv.

Segítségre szorulok. a Gondom a következő. Megközelítőleg 2napja a memóriám kihasználtsága az egekben van. Átlag 90%. Van 2x2GB DDR3 -as ram a gépbe. Lapozó file 256MB, automatikus indításba nincs semmi nem oda való, feladat kezelőben sem látni furcsaságot. A gép kártevőktől mentes, sőt még program sem lett telepítve. Mitől lehet ez az egész? Minden alkatrész makulátlan annak ellenére, hogy nagyon sokat megy. Köszönöm előre is a segítő válaszokat! Szép napot, Üdv.
feketevonatBeküldve 5 év
Szép napot mindenkinek!
Win 7 van a laptopomon, olyan gondom van, hogy az USB csatlakozók érzékelik hanggal a pendrivéket, de nem látják őket. Az USB-s egeret simán viszi. Próbáltam 2-4-8-16 gigás pendrivékkel, egyet sem látott belőlük, de mindet érzékelte hanggal. Légyszi segítsetek nekem ebben. Köszönöm.
mukkelekBeküldve 5 év

Idézet

feketevonat írta:

Szép napot mindenkinek!
Win 7 van a laptopomon, olyan gondom van, hogy az USB csatlakozók érzékelik hanggal a pendrivéket, de nem látják őket. Az USB-s egeret simán viszi. Próbáltam 2-4-8-16 gigás pendrivékkel, egyet sem látott belőlük, de mindet érzékelte hanggal. Légyszi segítsetek nekem ebben. Köszönöm.

Megvan már a megoldás? Lehet nincs meghajtó betújel hozzárendelve.
mukkelekBeküldve 5 év
No, van itt ez a windows:
Letöltöm, telepítem, de egyszerűen a telepítő egy lemezképfájlt se talál. Valaki ránézne?
Nincs mit telepíteni, üres a box ahol írná, hogy windows 7 professional X64 stb. Most má nem értem, win8.1 egyik verziónál múltkor ugyanez.
bela012Beküldve 4 év
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, olyan kérdésem lenne, hogy van egy win7.iso fájlom, ezt Nero-val kitudom írni úgy, hogy bootolhato disck lesz belőle.
Viszont nem tudok még más apróbb dolgokat feltenni a lemezre, pár alkalmazásról lenne szó.
Hogyan tudnám megoldani, hogy a lemez bootolhato legyen, de közben még tudok a win7 mellé 1 mappába pakolni ?
Ismerősömnek szeretném készíteni a lemezt, nem nagyon ért ilyen dolgokhoz, mobil internetre váltott kis csomaggal, mivel régi a gépe USB-ről nem lehet telepíteni, csupán jó indulatból egy ilyen lemezt készítenék neki.
juszufBeküldve 4 év
Sziasztok! Segítséget kérnék, remélem jó helyre írok!

Haverom vett 1 Notebookot! Úgynevezett (Mini Laptop)
Rendszer nélkül érkezett és nincs hozzá semmilyen lemez sem.
Felraktam rá a kori féle win7 prot, ami tökéletesen fut, de
A (wifi 802.11 A/B/G) Nem sikerül működésre bírni. Egyszerűen nem találok hozzá illesztőt

Amiket találtam egyik sem működik.

Aki tud, segítsen legyen szíves!

Köszi előre is!!!
DJLacaBeküldve 6 hó
Sok sok user hálás lenne ha a Win7 X64-be benne lennének a populáris intel és AMD csipszet valamint az USB 3.0 és USB 3.1 driverek ! Több oldalon is fenn vagyok és az a panasz , hogy ennek hiányában nem kehet felrakni a Win7 -et újabb alaplapokra - procikhoz , nem látja alaplapp USB billenytűt , egeret , csak a telepítés legelejéig...
Sokan hálásak lennének kis országunkba ha beintegrálásra kerülne .
Anno Séf bácsi ezt megtette . Csak ugye az már több mint 1 éve volt . Csak az a Win 7 megy fel az újabb alaplapokra/procikhoz !

Hatalmas köszönetet kapná sok-sok felhasználótól . Előre is köszi mindenki nevében. Thumbs up
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Online tagok: 3

Lali, bandi1969, tüske
  • 13 Vendég
  • 114 Tagok ma
  • 6 Szülinapos
  • 17,058 Összes tag

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!