Windows 7 csevegő

Utolsó módosítás 3 hó
syntax35Beküldve 6 év
üdv,guruk... van egy msi u100-am... probáltam rá win7-et rakni... starter,ultimate,enterprise,thin pc..stb mind akadozik,pedig a létezö összes driver felrakta/m... ennyire gyenge e gép,vagy én vagyok balfék ? thx
vermilionBeküldve 6 év
@syntax35:Szerintem ,ne erőltesd rá a hetest ,bár nem tudom mennyi RAM van de a proci se valami jó ,és gyanítom hogy a RAM is kevés!
syntax35Beküldve 6 év
2giga a ram... köszi..Smile
vermilionBeküldve 6 év
Hát 2 giga RAM-mal mennie kellene !
cscsiBeküldve 6 év
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Mivel hamarosan megszűnik az XP támogatása, ezért a Win7 telepítésén gondolkodom. Nem tudom a gépem alkalmas e a program telepítéséhez és melyik verzó lenne rá jó.
Gépem paraméterei:
Alaplap neve: Gigabyte GA-945GCM-S2L
CPU típusa: DualCore Intel Pentium E5200, 2500 MHz (12.5 x 200)
RAM: 2 x 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM
Videokártya: ASUS X1650 Series Secondary (256 MB)
HDD: SAMSUNG SP1624N 160 GB ATA (ez ketté van osztva)
Hangkártya: Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7
Optikai meghajtó: TSSTcorp CDDVDW SH-S223L
Hálózati kártya: Realtek PCIe GBE Family Controller (integrált)

Plussz még háttértárként egy: ST3250318AS 250 GB SATA-II

Köszönöm előre is segítségeteket !
vermilionBeküldve 6 év
@cscsi:Szerintem erre rárakhatod bármelyik hetest ,ha rám hallgatsz vagy a prot vagy az entit rakod fel az aktiválásnál sokkal könnyebb dolgod lesz!Wink
cscsiBeküldve 6 év

Idézet

vermilion írta:

@cscsi:Szerintem erre rárakhatod bármelyik hetest ,ha rám hallgatsz vagy a prot vagy az entit rakod fel az aktiválásnál sokkal könnyebb dolgod lesz!Wink

Nagyon köszönöm!
VikoBeküldve 6 év
Sziasztok!

Win7 64-es Ultimate rendszerem van, hibernálás letiltva.
Egy nap azt vettem észre, hogy a Start menüben leállításkor nem ezt teszi, hanem újraindul, azóta is.
Hol tudom visszaállítani, hogy leállításkor álljon le a gép és ne re startoljon.

Köszönöm!
PhoenixBeküldve 6 év

Idézet

Viko írta:

Sziasztok!

Egy nap azt vettem észre, hogy a Start menüben leállításkor nem ezt teszi, hanem újraindul, azóta is.
Hol tudom visszaállítani, hogy leállításkor álljon le a gép és ne re startoljon.

Köszönöm!

Esetleg rendszer-visszaállítás, ha van rendszer-visszaállítási pont.
TerranovaBeküldve 5 év

Idézet

Viko írta:

Sziasztok!

Köszönöm!

Ha más probléma nincs, akkor alapként belépsz a:
Vezérlőpult -> Tálca és Startmenü menübe, majd kattints a Startmenü fülre. Itt tudod beállítani, hogy mit tegyen a Startgomb kattintáskor (Leállítás, zárolás, Újraindítás stb.)
Ha itt helyesen van beállítva a Startgomb funkciója, és mégis fennáll a gond, akkor egy program működése okozhatja a problémát.
BobeeBeküldve 5 év
Sziasztok.
Win 7 Ultimatet használok (64bit) Kori által feltöltve 2013 nov.
Na most az a gondom csak vele, hogy a sajátgépben kimutatja azt a partíciót is amit a Windows hoz létre telepítéskor (100Mb rendszer számára fenntartva).
El lehet ezt valahogy tüntetni a sajátgépből?
Köszi.
lengyel19Beküldve 5 év
szia Bobee
Nekem ia ez volt a problémám itt a megoldás-
1.Bal klikk START gombra

2.Jobb Klikk a STÁMITÓGÁPRE/KEZELÉS/

3.Bal panelben bal klikk a LEMEZKEZELÉSRE

4.Jobb Klikk a meghajtóra

5."Meghajtó betűjel és elérési út módosítása"/Itt távolítsd el a Z meghajtót

Ugyan itt modosithatod a többi partició betűjelét.
Kippróbála müködik.Smile
kisspepeBeküldve 5 év
Sziasztok

1 évvel ezelőtt nem tudom, hogy ezen az oldalon-e, de találkoztam olyan leírásokkal, ahol leírták, hogyan lehet helyi KMS szervert létrehozni. Erre lenne nekem most szükségem.

A helyzet a következő. Egy oktatási intézmény, ahol van legális tisztaszoftver. Azonban a rendszer a legtöbbször aktiválásnál a következő hibát írja: "Az aktiválási kiszolgáló jelentette, hogy a DMAK-korlát túl lett lépve." Emiatt egész évben nincsenek aktiválva a legális windowsok. Szeretnék egy központi KMS szervert, ami függettlen a Microsofttól, de beaktiválja a windowsokat. Tudom ez így már nem legális, de mégis jobban néz ki, ha aktiválva vannak a Windowsok, minthogy egész évben azt írja, hogy szoftverhamisítás áldozata lett.

A gépeken Windows 7 és Office 2010 van. Hol találok leírást ilyen kms szerverről? Mire keressek rá? Próbáltam megkeresni google-el, de nem találtam.

Közben ráakadtam KMS Micro

Hát ez mégse éppen arra való amire gondoltam. Ha jól értem csak helyileg az aktuális gépen tud szervert indítani.
YhunYkxBeküldve 5 év
Üdv.

Segítségre szorulok. a Gondom a következő. Megközelítőleg 2napja a memóriám kihasználtsága az egekben van. Átlag 90%. Van 2x2GB DDR3 -as ram a gépbe. Lapozó file 256MB, automatikus indításba nincs semmi nem oda való, feladat kezelőben sem látni furcsaságot. A gép kártevőktől mentes, sőt még program sem lett telepítve. Mitől lehet ez az egész? Minden alkatrész makulátlan annak ellenére, hogy nagyon sokat megy. Köszönöm előre is a segítő válaszokat! Szép napot, Üdv.
feketevonatBeküldve 5 év
Szép napot mindenkinek!
Win 7 van a laptopomon, olyan gondom van, hogy az USB csatlakozók érzékelik hanggal a pendrivéket, de nem látják őket. Az USB-s egeret simán viszi. Próbáltam 2-4-8-16 gigás pendrivékkel, egyet sem látott belőlük, de mindet érzékelte hanggal. Légyszi segítsetek nekem ebben. Köszönöm.
mukkelekBeküldve 5 év

Idézet

feketevonat írta:

Szép napot mindenkinek!
Win 7 van a laptopomon, olyan gondom van, hogy az USB csatlakozók érzékelik hanggal a pendrivéket, de nem látják őket. Az USB-s egeret simán viszi. Próbáltam 2-4-8-16 gigás pendrivékkel, egyet sem látott belőlük, de mindet érzékelte hanggal. Légyszi segítsetek nekem ebben. Köszönöm.

Megvan már a megoldás? Lehet nincs meghajtó betújel hozzárendelve.
mukkelekBeküldve 5 év
No, van itt ez a windows:
Letöltöm, telepítem, de egyszerűen a telepítő egy lemezképfájlt se talál. Valaki ránézne?
Nincs mit telepíteni, üres a box ahol írná, hogy windows 7 professional X64 stb. Most má nem értem, win8.1 egyik verziónál múltkor ugyanez.
bela012Beküldve 4 év
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok, olyan kérdésem lenne, hogy van egy win7.iso fájlom, ezt Nero-val kitudom írni úgy, hogy bootolhato disck lesz belőle.
Viszont nem tudok még más apróbb dolgokat feltenni a lemezre, pár alkalmazásról lenne szó.
Hogyan tudnám megoldani, hogy a lemez bootolhato legyen, de közben még tudok a win7 mellé 1 mappába pakolni ?
Ismerősömnek szeretném készíteni a lemezt, nem nagyon ért ilyen dolgokhoz, mobil internetre váltott kis csomaggal, mivel régi a gépe USB-ről nem lehet telepíteni, csupán jó indulatból egy ilyen lemezt készítenék neki.
juszufBeküldve 4 év
Sziasztok! Segítséget kérnék, remélem jó helyre írok!

Haverom vett 1 Notebookot! Úgynevezett (Mini Laptop)
Rendszer nélkül érkezett és nincs hozzá semmilyen lemez sem.
Felraktam rá a kori féle win7 prot, ami tökéletesen fut, de
A (wifi 802.11 A/B/G) Nem sikerül működésre bírni. Egyszerűen nem találok hozzá illesztőt

Amiket találtam egyik sem működik.

Aki tud, segítsen legyen szíves!

Köszi előre is!!!
DJLacaBeküldve 10 hó
Sok sok user hálás lenne ha a Win7 X64-be benne lennének a populáris intel és AMD csipszet valamint az USB 3.0 és USB 3.1 driverek ! Több oldalon is fenn vagyok és az a panasz , hogy ennek hiányában nem kehet felrakni a Win7 -et újabb alaplapokra - procikhoz , nem látja alaplapp USB billenytűt , egeret , csak a telepítés legelejéig...
Sokan hálásak lennének kis országunkba ha beintegrálásra kerülne .
Anno Séf bácsi ezt megtette . Csak ugye az már több mint 1 éve volt . Csak az a Win 7 megy fel az újabb alaplapokra/procikhoz !

Hatalmas köszönetet kapná sok-sok felhasználótól . Előre is köszi mindenki nevében. Thumbs up
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!