Windows 7 csevegő

Utolsó módosítás 9 hó
szesze78Beküldve 1 év
Ezt a win7 x64 telepitőt én is értékelném. Nekem lenovo mediapad 110s-11ibr és nem engedi telepiteni!
DJLacaBeküldve 9 hó
Szia Kori !

Baj van .
Nos , történt az hogy valami frissítés szétbarmolta a net keretrendszert a gépemen . Sem uninstallálni sem javítani sem upgradelni nem lehetett ! Mondom akkor újra telepítés . Rendben fel is ment frankón. Minden felment bereggelve és akkor mondom , jöhetnek a Frissítések engedélyezése ...

DE Sad ebben a pillanatban az orcámba tolta , hogy a hardver nem támogatja a ezen oprendszert , váltsak Win10 -re. Frissítésre meg : nem érhető el frissítés és visszadobál. Letiltottam a frissítéseket így nem dobálja negyed óránként hogy Nem támogatott hardver .

Tehát kérés kérés és kérés plusz kérdés:

Kellene egy frissített Win 7 telepítőszett amiben már benne szerepelnek azon frissítéseket , amikre szükség van , hogy tovább lehessen lépni ...

Nagyon reméljük hogy nem hagyod cserben a Win7 -et használók táborát és készítesz egy friss telepítőt . Thumbs up Shy Broken
szucsgyuriBeküldve 9 hó
@DJLaca

Tán az itt lakó népek jobban/többet tudnának segíteni Neked, ha legalább azt leírnád, melyik Win7 van/volt azon a gépenAngry
Honnan a francból tudja bárki is (rajtad kívül) azt a bánatos konfigurációt?Angry
Mert az qrva hétszáz, hogy nem a telepítővel van a gond.
Egyébiránt el kéne engeded ezt a dolgot, mert a Windows 7 támogatása 2020. január 14-én megszűnik.

Elnézést, ha pikírt voltam.
AnonymuosBeküldve 9 hó
Vannak dolgok az életben, amiket el kell engedni. Ennek megtanulása, elfogadása nehéz.
i.imgur.com/vzwhOsY.png
Kori féle Windows 7 Pro operációs rendszer nyugdíjazása a mai napon a kolléganő gépén.
R.i.P. 2015.02.20. - 2019.06.01. (4 év; 3 hónap; 1 hét; 5 nap = 1562 nap)
Ezalatt az idő alatt gond nem volt vele - pedig olyan dolgokat látott,hogy még én is elpirultam - , aktuális frissítéseket kapta, mind rendszer, mind driver szinten. Egyszer volt klónozva.
FTS 720 munkagép, i5 4590, 8 Gb ram, 1 SSD, 1 Seagate 320 GB, Q87 chipset.

Tehát a NET keret hibája a TE sarad. Wink
bandi1969Beküldve 9 hó
@DJLaca
Win10 közül leseges!!Wink
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Online tagok: 2

Frigyes, Nayro
  • 14 Vendég
  • 102 Tagok ma
  • 6 Szülinapos
  • 18,409 Összes tag

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!