Keresek márkás LGA 1155 alaplapot

Utolsó módosítás 8 hó
szuperBeküldve 8 hó
Keresek márkás, működő LGA 1155 alaplapot, egy kedves ismerősöm számára.
"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja." (A. Einstein)
"Én mindenkivel egyformán beszélek, a szemetessel ugyanúgy, mint az egyetem elnökével." (A. Einstein)
bandi1969Beküldve 8 hó
Küldtem linkeket!Wink
bandi1969Beküldve 8 hó
Sikerült választanod?
NortekBeküldve 8 hó
Mikor a kisgyereknek kerestél alkatrészt a géphez akkor ajánlott valaki ilyen lapot, csak nem volt ram hozzá. Rákeresnék a helyedben. Smile
bojkovskaBeküldve 8 hó
A Ram drága, használható proci 8400-9400. A reklám szerint I3-nak felel meg. Alatta felejtős ill. ha kevés a mani. Nekem a böngészésre már anno lassú volt.
Az én véleményem szerint az a legolcsóbb ha vesz az ismerősöd egy használt komplett gépet. Semmi újat nem írtam neked.
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!