Windows 10 1903 Windows Update probléma

Utolsó módosítás 5 hó
sergei24Beküldve 5 hó
Sziasztok 2 gépre is felraktam a windows 10 1903 de mind 2 olyan gondal találkoztam hogy egyik sem tud frissiteni. Ez alatt azt értem megprobálja letölteni majd telepíteni a frissitést és kér egy ujrainditást na ez után az fogad frissitések telepítése sikertelen volt. Frissitésekvisszavonása. Ha megnézem a feltelepített frissitéseknél ezt a hiba kodot dobja : 0x80070003. Probáltam a sfc /scannow futatni töbször is azt írja nem talált sérült filet. Valaki tudna segíteni ? Media creation toolal csináltam pendrivet 1. gépen tiszta telepítésel. A 2. windows updaten frissitett.
nnnnnnBeküldve 5 hó
Ne siess annyira!Én 3 gépre is frissítettem,2 intel,1 AMD.
Kapásból előjött egy probléma ugyanis a gépház ahol madjnem minden beállítást ellehetett érni,csak felvillan aztán eltűnik.
Ha jól működik a mostani rendszer,ne frissíts feleslegesen verziót.
MewalineBeküldve 5 hó
Sad
Hali!

Pakolj fel net keretrendszert, azok frissítését majd letölti, utána nem lesz gond!
Cool
sergei24Beküldve 5 hó

nnnnnn Írta:

@nnnnnn - Ne siess annyira!Én 3 gépre is frissítettem,2 intel,1 AMD.
Kapásból előjött egy probléma ugyanis a gépház ahol madjnem minden beállítást ellehetett érni,csak felvillan aztán eltűnik.
Ha jól működik a mostani rendszer,ne frissíts feleslegesen verziót.

Kösszi a választ annyi hogy sajnos megállítani nem igazán tudom hisz windows 10 home van 1809 nem tudom szüneteltetni 2 hétig a frissitést csak Protol. Illetve ssdn lévő rendszeröl mivel tudok/érdemes biztonsági mentést csinálni képfájlba?
sergei24Beküldve 5 hó
Kösszi a tipet az lett a vége koris 1809 feltettem arrol updatelt 1903 majd valamit megoldotta nem tudom wsreset hirtelen jó lett.
nnnnnnBeküldve 5 hó
A home változatok ebből adódóan nem rendelkeznek a szükséges gpedit.msc fájllal.
Ez azonban nem jelenti azt, hogy ezen változatok esetén nem kapcsolható ki az automatikus frissítés.

Ezen változatok esetén a regisztrációs adatbázis megfelelő bejegyzését kell módosítani.
A regisztrációs adatbázis szerkesztő megnyitása után navigáljunk el a
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU kulcshoz,
majd itt keressük meg az AUOptions bejegyzést.

Ennek az értékét módosítsuk az alábbi értékek valamelyikére:

2 – Értesítés letöltés és telepítés előtt egyaránt
3 – Automatikus letöltés és értesítés a telepítés előtt
4 – Automatikus letöltés és ütemezés szerinti telepítés

Remélem tudtam segíteni.
Én Kori Win 10 1809 pro - t használok.
viper73Beküldve 5 hó
Sziasztok!
Nekem a 0xc1900201 hibakód borzolta az idegeimet.
Itt találtam meg a megoldást: https://windowsreport.com/windows-10-...xc1900201/
Többet is javasolnak, nekem a cikk közepén leírt partíciónövelés segített, volt egy 100 MB-os betűjel nélküli kötet a C meghajtó előtt, amit 700 MB-ra növeltem a MINI TOOL PARTITION WIZARD free progival. Most ránéztem Lemezkezelőbe , 754 MB EFI-rendszerpartíció a tulajdonsága neki. Smile
Ezután simán lement a nagy frissítés.
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat
A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!