OPREND Csevegő

Utolsó módosítás 12 hó
kalloszBeküldve 6 év
Hali !
Ha nem jó helyre írtam akkor bocsi !
DIGI netem van. Idáig a 7-s és a 8-s verzión automatikusan indult. Be lehet ezt állítani a 8.1-ben valahol ?

Köszi
PhoenixBeküldve 6 év

Idézet

kallosz írta:

Hali !
Ha nem jó helyre írtam akkor bocsi !
DIGI netem van. Idáig a 7-s és a 8-s verzión automatikusan indult. Be lehet ezt állítani a 8.1-ben valahol ?

Köszi

Jó helyre írtad, bár a Segítségkérés és Megoldások topikba szoktak ilyeneket kérdezni.
vermilionBeküldve 6 év
kallosz:Úgyanott kell beállitani ahol a 7-esen meg a 8-ason!
kalloszBeküldve 6 év
A helyzet az, hogy eddig automatikusan beállt a dolog nálam. Max. a 2.-3. újraindítás után feldobott egy ablakot. Ott kipipáltam, hogy automatán és kész.
De itt semmi.
A vezérlőpult-internetbeállítások-kapcsolatoknál már nincs ilyen lehetőség.
Kérdeztem már én is és mások is egy pár fórumon de senki nem tudta.
Pl. itt van egy oldal a problémáról:
http://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/7aa0a377-1332-47a0-89c8-a39a27a89466/error-651-after-installing-certain-windows-updates?forum=w8itpronetworking
TheKornelBeküldve 6 év
Akinek kell Hard Disk Sentinel, az Innen letöltheti! Smile Grin (Persze lehet osztogatni BÁRKINEK, nem számít! Grin) És még pluszba Enterprise változat... Grin
JuxtapozBeküldve 6 év
BUEK minden kedves fórumozónak Smile
bojkovskaBeküldve 6 év
Az új ingrált rendszereket honnan lehet letölteni? A szokásos torrent oldalakon nem jelenik meg.
köszi
Dana
TheKornelBeküldve 5 év
Sziasztok.

Ha valakinek van kedve, látogasson el a weboldalamra! Köszönöm! Ha akar, írhat egy véleményt PÜ-ben! Smile
expaBeküldve 5 év
Helló! A címoldalon van egy szavazás. De mi az a Win7 G3.1-es fázis??? Sose hallottam róla :)
TheKornelBeküldve 5 év

Idézet

expa írta:

Helló! A címoldalon van egy szavazás. De mi az a Win7 G3.1-es fázis??? Sose hallottam róla Smile

Az, hogy hogyan gyártja őket Kori Smile

Pl. milyen tömörítés, kell-e a PAE, NX, SSE2 támogatásra, és akár 1-2 GB-vel is összemehetnek Smile

Bocsi, ha hülyeséget mondok, de sztem ez Smile
expaBeküldve 5 év
Hi! Szerintem nem kellene túl bonyolítani, jó a hagyományos ISO is. Az userek 99%-a nem tudná máshogyan használni. Olyan nincs a szavazásban, hogy nem kérem :)
i7-4790S, 16Gb Ram, 120GB SSD+1TB SSD Wink
milliBeküldve 5 év
Tisztelt Segítők!

Hp laptopra újra raktam a realtek hangkártya drivert mert nem választja szét hangot amikor fülhallgató van rá csatlakoztatva ugyanis a laptop hangszóróján is jön a hang. Ha nincs fent a realtek driver akkor minden jót hol és hogyan lehet beállítani.
millordhod@gmail.com

Öszinte Tisztelettel: Millord
DarkZer0Beküldve 4 év

Idézet

milli írta:

Tisztelt Segítők!

Hp laptopra újra raktam a realtek hangkártya drivert mert nem választja szét hangot amikor fülhallgató van rá csatlakoztatva ugyanis a laptop hangszóróján is jön a hang. Ha nincs fent a realtek driver akkor minden jót hol és hogyan lehet beállítani.
millordhod@gmail.com

Öszinte Tisztelettel: Millord

Ugye ezt most nem gondolod komolyan, hogy majd neked e-mailban fognak válaszolni?
MalaBeküldve 2 év
Sziasztok

Köszönöm hogy tagja lehetek a Klubnak!
Tudom hogy illetlenség ingyenes lehetőség miatt reklamálni, de nagyon hosszadalmas, sokat kell kattingatni, míg el lehet indítani a letöltést és akkor is sokszor megáll, elakad.
Egyik iso letöltés mindkét tárhelyről akadozik, fél nap alatt 1 részt sikerült letölteni, másik 3 megakadt.
Internet Download Manager pedig sokak szerint, spamware, malware
Torrentet még nem próbáltam. A VIP az 2000Ft feleti hozzájárulással 1 évig tart? Mert akkor előfizetek.

kösz
DarkZer0Beküldve 2 év
Üdv. Mi a probléma az Internet Download Manager progival? Sem nem spyware, se nem adware, csak be kell állítani és mindent leszed.
Milyen neted van, hogy folyton megáll, megakad a letöltés? Anyámnak otthon csak 10mb-es van, mégis lejön mindig minden, böngészőből...
Ideje rálesned a torrent korszakra is, nem az őskorban élünk...
MalaBeküldve 2 év
Szia

Most csak 38Mbps mér a sebessémérő, lassú ez a gép.
Neked gyorsan jön le? Egyébként gigabites a net, csak a router nem bír, csak 500Mbps-t.
Internet Download Manager-nél jelzett a virusirtó, te honnan szedted le?
A torrentek azt hittem, meghívásosak.
DarkZer0Beküldve 2 év
Router és/vagy hálókártya csere... Bár még mindig nem írtad, hogy digi, upc, T-Home etc. Optika, vagy sima, IPV6 vagy IPV4...
IDM-et innen, Zsombi mindig felrakja a frisset és abban semmi sincs. Biztos, hogy neked arra jelzett?
MalaBeküldve 2 év
Köszi mindenkinek a segítséget.
Mindjárt gépet cserélek, egy csak egy HT-s 3GHz-es 1 magos P4, az lehet a gond.
IDM-et is kipróbálom.
hutoczkyBeküldve 12 hó
i.imgur.com/ZTo68f3.jpg
hutoczky
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Online tagok: 1

Vivid
  • 15 Vendég
  • 164 Tagok ma
  • 6 Szülinapos
  • 18,414 Összes tag

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!