ASUS LGA 1150 32GB RAM fogadására képes alaplap

Utolsó módosítás 1 hó
Impi2005Beküldve 1 hó
Üdvözletem!
Segítségeteket kérem.
Keresek lehetőleg ASUS alaplapot, LGA 1150-es CPU foglalattal. Fontos, hogy 32 GB RAM fogadására legyen képes.
Hálás köszönettel!
szuperBeküldve 1 hó
Az egyik: Z97-PRO GAMER...
...
a másik: Z87-A...
Többet nem igazán látok...
"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja." (A. Einstein)
"Én mindenkivel egyformán beszélek, a szemetessel ugyanúgy, mint az egyetem elnökével." (A. Einstein)
szuperBeküldve 1 hó
De miért nem a segítségkérésben tetted föl a kérdést, hamarabb kapsz rá választ...
Impi2005Beküldve 1 hó
Üdv!
Nem mertem máshol kérni Smile
Sajnos az a gondom, hogy új alaplapot kereskedelemben már nem találtam. Öt napig kerestem, de a vége az volt, hogy már nem rendelhető. Arra gondoltam, hátha van valakinek elfekvőben és eladná.
Öcsémnek kellene, mert a mostani ASUS H97M-E lapot tartalmazó gépet nem lehet kikapcsolni. Szervizben sem tudták orvosolni a problémát.
Váltani LGA 1151-re nem túl szerencsés, mert magával húz mindent (CPU, RAM)
Maradt a remény, hátha...
szuperBeküldve 1 hó
szuperBeküldve 1 hó
AnonymuosBeküldve 1 hó
Tessék, bár nagyon olcsón nem fogsz találni. Smile
Ezen elkezdenék gondolkodni és egy picit alkudni. Fogsz még venni az Öcsédnek bele pár dolgot, viszont jó deszka. Nagyon jó. Smile
Nekem ez is szimpatikus.
Így ennyi. Persze találtam félkonfigokat is, de ha meg van minden más.
Öt , hat évig ezekkel még nem lesz gond.
Sok sikert. Smile
Impi2005Beküldve 1 hó
Üdvözletem!
Hálásan köszönöm, hogy foglalkoztatok és időt szakítottatok az igen nagy problémánk megoldására.
Az ASUS Z97-A lap mellett döntöttem, mivel minden dolog meg van hozzá.
Az ár is elfogadható. Főként annak aki szorult helyzetben van.
Írtam is az illetőnek, remélem összejön a dolog.
Hálásan köszönöm még egyszer mindkettőtöknek!
Üdv Imre
AnonymuosBeküldve 1 hó
Nincs mit, szívesen. Smile
Kaslerka jó ember és nem csak az idétlenül "vicces" szövege miatt. Smile
bandi1969Beküldve 1 hó
Impi2005Beküldve 1 hó
Üdvözletem bandi1969!
Megtaláltam ezt a kereskedőt is, de nem tudtak adni már ilyen lapot.
Anonymuos-nak tartozom örök hálával, Ő juttatott hozzá egy ASUS Z97-PRO laphoz, ami minden várakozásunkat felül múlta.
Köszönöm a reagálást, megoldódott a problémánk.

ui. Igazad van hibáztam! Nem zártam le a témát. Sad Sajnálom, hogy kérésemmel feleslegesen túráztattalak.
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Online tagok: 3

steveba, tuske70, bercike34
  • 4 Vendég
  • 49 Tagok ma
  • 4 Szülinapos
  • 18,557 Összes tag

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!