SAPPHIRE Radeon RX 590 NITRO+ SPECIAL EDITION 8GB Videokártya

Utolsó módosítás 4 hó
HimalayaBeküldve 4 hó
Kedves Fórumozó Társak! Smile

A következőben szeretném a segítségeteket vagy útmutatásotokat, javaslatot kérni kérni.
A címben szereplő (és az alábbi linkeken szereplő) videókártyák valamelyikét keresném illetve szeretnék hozzájutni. Egy bő hónapja keresem hazai webshopoknál (ami lehetőség volt, utána mentem), de vagy nincs már, vagy az orrom előtt vitték el, vagy nem forgalmazzák már. Nemrég kifutott termékekről van szó (március, április vagy május elején még elérhetőek voltak a tájékoztatások alapján). Ázsiából még be lehetne szerezni ezeket, de bevallom, bizalmatlan vagyok a jelenlegi helyzet miatt a kereskedelmi forgalmazásokkal kapcsolatban, ez esetben kb. egy hónapos avagy bizonytalan szállítási időpontot írtak (weblapjaikon) az ázsiaiak. Magyarul, nem szívesen fizetnék olyan termékért, ami vagy megérkezik, vagy nem.
Tehát, ha valaki tudna nekem szerezni egyet vagy beszerzési címet javasolni, azt a hálám fogja üldözni Cool LOL
A "B" verzióm: használt termékhez való hozzájutás Sun
Köszönöm, ha elolvastad
Üdvözlettel, Himalaya Wink

https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-590-8g-g5-se_c
(SKU: 11289-01-20G)

https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-590-8g-g5_gold_edition
(SKU: 11289-07-20G)
Te tudsz társalgásokat megtekinteni a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányokat feltölteni a fórumra.
Te tudsz csatolmányokat letölteni a fórumról.

Hirdetés

Hirdetés blokkolva!

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!
Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Online tagok: 0

Jelenleg nincs aktív tag.
  • 6 Vendég
  • 194 Tagok ma
  • 2 Szülinapos
  • 19,216 Összes tag

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!