Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Microsoft Edge legújabb verziója.

CTRL+ESC

Sziasztok!
Van egy gép, windows 11 van rajta.
Úgy állítottam be, hogy ctrl+esc-re kapcsoljon be, de bármelyik billentyűre megteszi. Egy előző telepítésnél szintén ilyen volt, aztán egyszercsak megjavult, de nem tudom, mit tettem vele, ami jó volt neki.
Nincs valami ötletetek?
(Ha a windows-ban a billentyűzetnél kikapcsolom, hogy ébreszthesse a gépet, akkor csak a bekapcs. gombra reagál.
Ma kipróbáltam egy linux mint-et, az átrendezte a boot sorrendet és úgy működött, de visszaállíva már nem)
#1
pity · 3 hó
Próbálkoztam mindennel. Smile
A windows-ban a gyors rendszerindítás kikapcsolása megoldotta, most úgy működik, ahogy kell.

Hirdetés

Adatvédelmi irányelveink megváltoztak. Erről és a sütik használatáról itt olvashat

Online tagok: 0

Jelenleg nincs aktív tag.
  • 5 Vendég
  • 15 Tagok ma
  • 3 Szülinapos
  • 8,029 Összes tag

MegaDance

A hirdetés blokkolva lett. Kérjük amennyiben teheted, támogass minket legalább annyival, hogy oldalunkon feloldod a reklámszűrőt. Mindez neked nem kerül semmibe, az oldal fennmaradásában viszont sokat segíthet. Köszönjük szépen!